8 DŮVODŮ PROČ BMW SERVICE.
20.6.2016  /  Rubrika: Servis

U nás budete mít své náklady vždy pod kontrolou.


8 DŮVODŮ PROČ BMW SERVICE.

 

TRANSPARENTNOST.

U nás budete mít své náklady vždy pod kontrolou, protože naše normy práce jsou pevně stanoveny. A proto si můžete být jisti, že zaplatíte opravdu za čas nezbytně nutný pro opravu.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE.

To nejlepší pro Vaše BMW za všech okolností. Jako jediní používáme nejnovější technologie, které neustále rozvíjíme spolu s vývojem našich vozů a tím stanovujeme trendy budoucnosti.

SPRÁVNÁ DIAGNOSTIKA.

 Pro správnou diagnostiku závad Vašeho vozu máme navíc k dispozici speciální přípravky, vybavení, technologie a zařízení na míru, které neautorizované servisy nemají.

ATRAKTIVNÍ CENOVÉ NABÍDKY.

U BMW Renocar si budete moci vybrat z atraktivních cenových nabídek dle věku Vašeho vozu – např. BMW Prodlouženou záruku a předplacené servisní balíčky, program pro starší vozidla BMW Klasik Servis, pravidelné sezónní nabídky atd.

PROFESIONALITA.

Prémiovou péči Vám v Renocaru vždy zajistí náš profesionální, certifikovaný a pravidelně proškolený personál. Velmi dobře si uvědomujeme, že kombinace teoretických a praktických znalostí je pro zajištění profesionální a efektivní práce jeden z nejdůležitějších faktorů.

SERVISNÍ KONZULTACE.

Naši certifikovaní BMW servisní poradci provedou zdarma s každým zákazníkem tzv. servisní konzultaci u vozidla a Vy tak máte jedinečnou příležitost být součástí detailní vstupní prohlídky Vašeho vozu v několika úrovních.

ORIGINÁLNÍ DÍLY BMW.

Standardně od BMW získáte 2letou záruku na všechny originální díly a příslušenství BMW, které pečlivě testujeme v crash testech. Pro Vaši maximální bezpečnost.

A MNOHO DALŠÍHO...

K Vaší maximální spokojenosti si zakládáme na kvalifikovaném personálu, příjemném prostředí, moderním vybavením autosalónů a v neposlední řadě na individuálním přístupu.

 

Nabídka servisních služeb pro vás ZDE.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru