BMW 327
5.9.2014  /  Rubrika: Nové modely

BMW Classic Miloše Vránka seniora: BMW 327.

Tato bavorská střední třída žila svým produkčním životem v letech 1937-1941, kdy se pod označením  327/328 vyráběly verze Coupé a Cabriolet.
Elegantní suverenita, která dodnes sálá ze 4,5 metru dlouhé karoserie, je obdivuhodná. Umělecké dílo na kolech, ze kterého je stále cítit to železo a poctivá práce. Vůbec vše, na co se člověk podívá, znamená jediné - umě zpracovaný detail, který skládá celek. Zjevení je korunováno šestiválcem. Zážehový motor s objemem dva litry dával výkon 40 až 59kW ve verzi se třemi karburátory a svoji koncepci vděčí za samet, do kterého se zaposloucháte s takovou chutí a tak snadno, jako zmizí tabulka čokolády v ústech Vašich dětí.
Člověk si říká, že ta doba musela být skvělá. Vždyť dvoubarevný lak nemohl potkat ani bláto ani jiný zádrhel, a pokud někdy pršelo, tak jen mírně a májově, aby se elegance třpytu laku mohla zrcadlit na silnici. No nebylo to tak, ovšem auta za dějiny nemohou. Po druhé světové válce byla 327 převzata britskou společností Bristol Aircraft Company, která svojí dráhu na poli výrobců automobilů zahájila právě tímto modelem - ovšem to už je jiná historie.

Zpět k BMW 327, které má čestné místo ve sbírce BMW Classic Miloše Vránka seniora.
Tuto 327 jsem objevil v inzerátu před třemi roky.“ A dodává, „Což znamenalo vydat se do střední Francie a od překupníka vůz koupit.  Starší renovace, kterou BMW v minulosti prošlo, byla tak nějak francouzská a proto bylo hned jasné, že se v Brně do krasavice hned pustíme.“
Ostatně precizní výsledek je důkazem skvělé práce, za kterou byl Renocar vždy ceněn.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

BMW X3 v plné výbavě a s pohonem všech kol xDrive
za cenu 984.170 Kč bez DPH.
Využijte MIMOŘÁDNÉ NABÍDKY vyjímečně pohodlného, vysoce flexibilního vozu a nízkými provozními náklady.

S typickým charakterem vozů BMW X.

LIMITOVANÁ EDICE. POSLEDNÍCH 10 KUSŮ

 

 
BMW X3 xDrive 20d xLine s paketem Renocar.

S příplatkovou výbavou za 355.650 Kč ZDARMA