BMW 4 Coupé

BMW řady 4 Coupé představuje ztělesnění estetického půvabu a sportovní dynamiky v prémiovém segmentu. Jeho stylistické řešení je příslibem působivého chování na silnici, vynikající dynamické stability a nepřekonatelné radosti z jízdy.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

Uvedení nového BMW řady 4 Coupé oznamuje příchod čtvrté generace sportovního prémiového coupé střední třídy značky BMW. Koncept BMW řady 4 Coupé, který oslavil svou světovou premiéru na autosalonu NAIAS 2013 v Detroitu, naznačil evoluční vývoj designového jazyka značky BMW. A nyní je tento vývoj předveden v sériově vyráběném modelu. BMW řady 4 Coupé představuje ztělesnění estetického půvabu a sportovní dynamiky v prémiovém segmentu a podporuje vedoucí postavení na mezinárodním trhu. Jeho stylistické řešení je příslibem působivého chování na silnici, vynikající dynamické stability a nepřekonatelné radosti z jízdy.

Zcela nové BMW řady 4 Coupé představuje dokonalý příklad vyvážených rozměrů. Číslo „4“ v jeho názvu označuje tuto novou éru pro Coupé a zdůrazňuje nejen jeho osobitý design, ale také ještě výraznější sportovní dynamiku, větší exkluzivitu a jasné technické odlišení od BMW řady 3. BMW zároveň využívá nové označení, aby navázalo na sympatickou tradici zavedenou velkými Coupé BMW řady 6 a BMW řady 8.

Sportovní elegance, dokonalé rozměry.

Dynamické rozměry nového BMW řady 4 Coupé se výrazně liší od rozměrů předchozího BMW řady 3 Coupé. Přestože délka vozu se zvětšila pouze o 26 milimetrů (4638 mm), rozvor náprav je o 50 milimetrů delší (2810 mm) a linie střechy, která je nyní posazená o 16 milimetrů níže než předtím (1362 mm), dodává dynamicky protažené siluetě coupé mimořádně temperamentní výraz. Tyto rozměry jsou doplněny pro BMW typickými krátkými převisy, dlouhou kapotou, směrem vzad odsazenou kabinou a plynulou linií střechy. To vše dohromady vytváří elegantní siluetu karoserie typu Coupé, která se může pochlubit dokonalou vizuální vyvážeností. Sportovní vzhled BMW řady 4 Coupé je podpořen zvětšením šířky o 43 milimetrů (1825 mm). Poprvé jsou nejširším bodem vozu podběhy zadních kol – jasné vyjádření dynamického zaměření. Výsledný, o 45 milimetrů širší rozchod předních kol (1545 mm) a o celých 80 milimetrů širší rozchod vzadu (1593 mm) slibují – ještě před prvním otočením kol – další zlepšení již tak vynikajících sportovních jízdních vlastností, kterými je značka BMW proslulá.

Jízdní dynamika: sportovní jízdní vlastnosti posilují mimořádnou radost z jízdy.

Vynikající dynamika a skvělé ovládání nového BMW řady 4 Coupé jsou převládajícími tématy pověstné radosti z jízdy. Aby byly uspokojeny i ty nejnáročnější požadavky na sportovní Coupé, inženýři BMW, kteří mají na starosti podvozky, udělali maximum pro to, aby tento sportovní dvoudveřový vůz mohl naplno projevit svůj talent při jakékoliv rychlosti a v jakýchkoliv podmínkách. To vyžadovalo další řadu zlepšení uznávaných kvalit jeho předchůdce v oblastech přesnosti, lehkosti a hbitosti, které nyní ještě více evokují skutečné závodní automobily. Nové BMW řady 4 Coupé je proto jedním z nejsportovnějších sériově vyráběných modelů v rodině BMW, a tím stanovují nové dynamické standardy ve svém segmentu.

Pohonné jednotky: výkonné motory maximalizují dynamické výkony.

Vpředu podélně uložené řadové motory, posílající výkon na zadní kola, jsou důkazem, že BMW důvěřuje osvědčenému a prověřenému konceptu pohonu, který poskytuje nepřekonatelnou radost z jízdy. Všechny motory dostupné pro nové BMW řady 4 Coupé využívají technologii BMW TwinPower Turbo, jež kombinuje sportovní výkonové charakteristiky s výjimečnou hospodárností. Kromě toho všechny motory splňují emisní normu EU6. Při uvedení na trh bude k dispozici zážehový řadový šestiválec pro BMW 435i Coupé, čtyřválcová zážehová jednotka pro BMW 428i Coupé a čtyřválcový vznětový motor pro BMW 420d Coupé. Tyto nejmodernější motory dodávají BMW řady 4 Coupé nejen vynikající akceleraci a pružnost, ale rovněž spojují sílu s konceptem inteligentní odlehčené konstrukce a přinášejí další zlepšení jízdní dynamiky a snížení spotřeby paliva.

BMW EfficientDynamics: vyšší výkon, nižší spotřeba paliva. 

Podmanivá radost z jízdy, kterou BMW řady 4 Coupé nabízí, je výsledkem vynikající účinnosti a působivé dynamiky. Stojí za ním vývojová strategie BMW EfficientDynamics, jejíž výsledky jsou využity prakticky v každé části tohoto sportovního dvoudveřového modelu. Kromě zážehových a vznětových motorů s optimalizovanou spotřebou paliva si nové BMW řady 4 Coupé díky vysoce účinným převodovkám, inteligentní odlehčené konstrukci, optimalizované aerodynamice a dalším opatřením zlepšujícím účinnost upevňuje své vedoucí postavení nejen v oblasti sportovních a dynamických kvalit, ale také s ohledem na záviděníhodné hodnoty spotřeby paliva a emisí.

BMW ConnectedDrive: široká nabídka služeb mobility a nové asistenční systémy řidiče zlepšují bezpečnost a pohodlí.

BMW ConnectedDrive poskytuje nový důkaz o vedoucím technologickém postavení značky BMW a doplňuje inovativní charakter nového BMW řady 4 Coupé novými funkcemi a bezkonkurenční kombinací standardních a volitelných asistenčních systémů pro řidiče, stejně tak jako rozmanitých služeb. Inteligentní spojení mezi cestujícími, jejich vozem a vnějším světem zaručuje nepřekonatelnou úroveň komfortu, zábavy, informací a bezpečnosti v interiéru.

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 4 Coupé
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO