BMW 5 Sedan

BMW řady 5  - nejinovativnější sedan vyšší třídy.
BMW řady 5 s kódovým označením G30, zásadním způsobem definuje prémiovou image BMW. Manažerská limuzína je připravena navázat na úspěšného předchůdce. Má k tomu všechny předpoklady: Motory s vynikajícími výkony, které jsou ještě hospodárnější na provoz. Nejnovější technologie a asistenčními systémy spolu s intuitivním ovládáním palubního multimediálního systému. Zvětšený prostor v interiéru, který zajistí komfort i při dlouhých jízdách.
Přijďte se seznámit s šampionem vyšší třídy a objevte jeho náskok před konkurencí.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

BMW 5 Sedan

Nové BMW 5 | Renocar

 

Jaký dojem na vás udělá nová pětka, nám prozradil Miloš Vránek, obchodní ředitel Renocaru, který se setkal s novým BMW 5 v červenci:  “Karosérie připomíná svojí dynamikou spíše coupé. Široce orámované ledvinky dávají přídi sebevědomý výraz. Pokud jde o interiér, ten si bere inspiraci u luxusního BMW 7. Bohužel se nám nepodařilo zhodnotit jízdní vlastnosti, protože jsme nedostali od mnichovských kolegů svolení k testovací jízdě”.

 

BMW 5 pro rok 2017 | RenocarLuxusní automobil BMW 5 | Renocar


Nejprostornější pětka

Proti svému předchůdci nové BMW řady 5 mírně narostlo, například na délku o 36 milimetrů. I když design nového sedanu řady 5 vychází z BMW 7, oba modely si díky osobitě tvarovaným světlometům nezaměníte. Nová pětka bude k dodání tradičně v designových provedeních Luxury, Sport, M sport.

 

Velkorysý pocit z prostoru budou mít všichni cestující. Může za to více místa pro hlavu a nohy na zadních sedadlech, kam se teď mimo jiné vejdou 3 dětské autosedačky. O 10 litrů se zvětšil také zavazadlový prostor na celkových 530 litrů. Novinkou jsou masážní funkce pro přední sedadla.

 

Nejprostornější BMW 5 | RenocarInteriér nové řady BMW 5 | Renocar


Větší bezpečnost, nižší spotřeba

Nové BMW 5 zhublo oproti předchozí verzi až o 100 kilo díky použití hliníku a hořčíku. Tuhost karosérie naopak vzrostla. Nová pětka je také aerodynamicky nejúčinnějšiím modelem BMW. K lepší aerodynamice přispívají třeba aktivní vzduchové otvory v masce chladiče, které se automaticky uzavírají a zlepšují tak proudění vzduchu. Tyto inovace výrazným způsobem přispívají ke snížení spotřeby.

 

Nabito chytrými technologiemi

Na veškeré technologické novinky známé z vlajkové lodi BMW řady 7 se můžeme těšit i v sedanu páté řady. Pomocné systémy vozu ovládá řidič pomocí otočného ovladače, hlasem, dotykovým displejem nebo dokonce gesty. Osobní asistent BMW Connected Drive vám kromě rezervace hotelového pokoje a vyhledání trasy nově pomůže snadno najít parkovací místo (funkce ParkNow). 

Nové technologie BMW 5 | Renocar


Řízení vozu je snadnější

Nová manažerská limuzína je nabita asistenčními systémy, které vám usnadní řízení. Asistent řízení a asistent jízdy v pruzích pracují až do rychlosti 210 km/h. Novinkou je rychlostní asistent, který při rychlostním omezení zpomalí na požadovanou rychlost. Všechny systémy mají za cíl jediné: usnadnit vám řízení vozu s důrazem na maximální bezpečnost.

 

Své BMW neztratíte nikdy z očí

S novým BMW řady 5 dorazí také zajímavý monitorovací systém Remote View 3D. Svůj vůz si budete moci na dálku prohlédnout z ptačí perspektivy ve svém mobilním telefonu. Snadno si tak ověříte, jestli je váš vůz skutečně tam, kde by měl být. Novinkou je rovněž speciální BMW klíč s displejem (Display Key), který vám umožní vůz zaparkovat na dálku i na velmi úzká parkovací místa.

 

Speciální klíč s displejem BMW 5 | Renocar


Automat s 8 stupni a pohon všech kol BMW X-drive

Všechny modely BMW 5 kromě 520d jsou standardně vybaveny 8stupňovou samočinnou převodovkou Steptronic, která přenáší výkon buď na zadní kola nebo prostřednictvím systému xDrive na všechna 4 kola. O jízdní komfort se postará integrální aktivní řízení a systém regulace podvozku Adaptive Drive, který tlumí rázy od nerovností na vozovce.

 

Jízdní komfort BMW 5 | Renocar


Motorizace – výkonné i úsporné

Pod kapotou nové pětky najdete pestrou škálu benzinových a naftových motorů. Pokud dáváte přednost naftovým motorům, můžete zvolit dvoulitrový čtyřválec 520d s výkonem 140 kW (190 koní), který spotřebuje jen 4,1 litrů nafty na 100 kilometrů. Silnější 530d pohání třílitrový šestiválec o výkonu 195 kW (265 koní), na stovku s ním zrychlíte za 5,7 sekund. Přitom průměrná spotřeba by se měla pohybovat na velice příjemných 4,5 litrech nafty.

 

Motorizace nové řady BMW 5 | Renocar

 

Benzínové motorizace začínají čtyřválcem 530i s výkonem 252 koní. Vrcholem nabídky je pak dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec 550i s výkonem 340 kW (462 koní), se kterým zrychlíte na 100 km/h za rovné 4 sekundy. Ve sprintu tak nové BMW 550i poráží vrcholné provedení dosavadní generace BMW M5. Nové BMW 550i se dostane na trh v březnu 2017, půjde tak o předchůdce očekávané nové M5. Ta by měla být vybavena osmiválcem se 2 turby s výkonem 467 kW (635 koní). Poprvé v historii bude „emko“ vybaveno na přání pohonem obou náprav.

 

Výkonné BMW 5 | Renocar


Nejúspornější motorizace  na trhu v březnu 2017

Model BMW 520d EfficientDynamics Edition dostane ještě hospodárnější motor. Spotřeba by oproti běžnému modelu 520d měla klesnout o 12 procent, což znamená hodnotu 3,8 litrů nafty na 100 kilometrů.Mezi modely nové řady BMW 5 najdete také jeden hybridní, tzv. Plug-in verzi. Ta bude k dispozici od března 2017. BMW 530e iPerformance nabídne celkový výkon 185 kW (252 koní) a dojezd 45 kilometru čistě na elektřinu. Spotřeba paliva dosáhne u tohoto modelu 2 litrů na 100 km.

 

Nejúspornější motorizace automobilu BMW 5 | Renocar

 

 


 

  PŘIJĎTE OSOBNĚ ZHODNOTIT NOVÉ BMW ŘADY 5.


Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře níže a my se vám následně ozveme a domluvíme společný termín.
Volba je jen a jen na Vás.
Stačí si vybrat vůz dle Vašeho zájmu a domluvit se.


          

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 5 Sedan
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO