BMW 6 Gran Turismo

Nové BMW 6 Gran Turismo je také praktické a to díky specifickému typu karoserie. Gran Turismo nabízí nebývalou funkčnost a hlavně prostornost. Vůz zaujme sportovní elegancí, pokročilou úrovní výbavy a také lepší dynamikou a hospodárností ve srovnání se svým předchůdcem.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

Nové BMW řady 6 Gran Turismo


 
V novém BMW řady 6 Gran Turismo se spojuje komfort luxusního sedanu na dlouhých cestách se sportovním stylem kupé.
  
Nové BMW řady 6 Gran Turismo bylo oficiálně představeno na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu v září 2017. Na trh je uvedeno v listopadu 2017 s nabídkou 3 motorů z nejnovější generace pohonných jednotek BMW. U dvou modelových variant bude již při uvedení na trh dostupný také pohon všech kol xDrive.


 

Sportovnější a komfortnější

Díky odlehčené konstrukci a použití hliníku v podvozku i karoserii zhublo nové BMW 6 Gran Turismo o 150 kilogramů ve srovnání s odcházejícím modelem. Zlepšily se také aerodynamické vlastnosti, což spolu s nárůstem výkonu a větší efektivitou nových motorů dává novému modelu do vínku sportovnější jízdní vlastnosti i úspornější provoz.
 
Ovladatelnost i jízdní komfort nového BMW řady 6 Gran Turismo těží z mnohých technologických vylepšení. Vzduchové odpružení se samočinným vyrovnáváním světlé výšky je pro zadní nápravu dodáváno standardně. Jízdní komfort může být dále vylepšen volitelně adaptivním podvozkem nebo doplňkem Executive Drive, který kombinuje se systémem aktivního řízení. Vzduchové odpružení na obou nápravách umožňuje manuální nastavení světlé výšky vozidla.

 
 
Dynamické proporce a elegantní křivky
 
Přední část vozu má výrazný, dravý design se standardně dodávanými LED světlomety, zasahujícími až do velké masky chladiče s dvojicí ledvinek. Typická sportovní elegance BMW je nejpatrnější při bočním pohledu a to díky povědomým prvkům jako je dlouhá kapota, dozadu posunutá kabina, dveře s bezrámovými okny či prodloužená linie oken. Zadní světlomety s třírozměrným designem jsou nápadným stylistickým detailem.Pro váš individualistický styl
 
Pro nové BMW řady 6 Gran Turismo je připravena dvojice nemetalických a 10 metalických barev. Standardní výbava zahrnuje 17palcová kola z lehkých slitin, volitelně lze objednat ráfky s různými designy až do průměru 21 palců. K dispozici budou také designové pakety Sport Line, Luxury Line a M Sport. Posledně jmenovaný nejlépe podtrhuje sportovní charakter vozu, ať už specificky tvarovanými nárazníky, modře lakovanými brzdovými třmeny, černými lištami bočních oken nebo sportovními sedadly či sportovním volantem.

Nová generace motorů
 
Celá paleta motorů dostupných pro nové BMW řady 6 Gran Turismo je vybavena nejmodernějšími technologiemi TwinPower Turbo a je standardně spojena s 8stupňovou převodovkou Steptronic. Nabídka motorů začíná u 4válcového zážehového motor o objemu 2  litry pod kapotou BMW 630i Gran Turismo, pokračuje řadovým šestiválcem o objemu 3 litry v BMW 640i Gran Turismo a končí vznětovým řadovým šestiválcem o objemu 3 litry, který pohání nové BMW 630d Gran Turismo.

Řízení bez starostí
 
Asistenční systémy v novém BMW 6 Gran Turismo využívají standardně dodávané stereo kamery, stejně jako volitelně dodávaný radar a ultrazvukové senzory monitorující okolí vozu. Varování před chodci a potenciální srážkou a systém nouzového brzdění jsou dodávány jako součást standardní výbavy. Volitelně může být vůz vybaven vylepšenou verzí systému pro udržování rychlosti nebo asistentem pro udržování v jízdním pruhu. Všechny tyto technologické pomůcky mají za cíl jediné - usnadnit řízení vozu a pokročit blíže k plně autonomnímu řízení.


 
 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 6 Gran Turismo
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO