BMW 8

Nové BMW řady 8 Coupé bude ukázkou toho, že dynamika a moderní luxus mohou jít ruku v ruce. Řada 8 bude luxusním sportovním vozem, který spojí tyto atributy jako žádný jiný vůz na trhu. 
Chcete vědět více? Sledujte náš web a objevte nové BMW 8 mezi prvními!

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

Novinka roku 2018 - nové BMW řady 8 Coupé.


Představením nového BMW řady 8 Coupé se začala psát zcela nová kapitola v dlouhé histrorii vozů bavorského výrobce prémiových automobilů. BMW řady 8 Coupé je automobil snů, který se vyznačuje vynikajícím výkonem, emocemi bouřícím designem, špičkovým luxusem a výjimečně pokročilými prvky výbavy.Design exteriéru: dává sportovní přitažlivosti novou tvář.

Exteriér vyzařuje velmi moderní podobu sportovní přitažlivosti, kterou nádherně snoubí s nádechem exkluzivity a smyslnou přitažlivostí. Jeho jedinečná aura je výsledkem nového designového jazyka, zaměřeného na čisté plochy, modernost a emoce. Rozlehlé plochy jsou strukturovány pomocí velmi ostrých a jednoznačně vedených bočních linií.

Definujícími prvky tvarů nového BMW řady 8 Coupé, které dávají na odiv dynamické vlastnosti vozu, jsou přikrčený vzhled vozu, prodloužená silueta s úzkými bočními okny a linie střechy, elegantně přecházející do mohutně tvarované zadní části s charakteristickými dvěma vybouleninami na střeše, dlouhý rozvor a široký rozchod kol. 


Extrémně úzké světlomety, volitelné laserové světlomety BMW.

Obrovský výkon sportovního vozu ohromujícím způsobem zviditelňuje propracovaný, směrem vpřed směřující přední nárazník, velké nasávací otvory, které vypadají ještě lépe na BMW M850i xDrive Coupé a ve spojení s M sportovním paketem, a precizní tvary přední kapoty. 

Nové BMW řady 8 je standardně vybaveno LED předními světlomety, které jsou nejnižšími světlomety, jaké kdy byly použity na modelu BMW. Obě světlovodné trubice fungují jako zdroje světla pro denní svícení a také jako potkávací a dálková světla.

Volitelně jsou k dispozici laserové světlomety BMW Laserlight s variabilním osvětlením vozovky a funkcí Selective Beam. Dosah světelného kuželu laserových světlometů činí v dálkovém režimu přibližně 600 metrů.  

 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 8
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO