BMW nejvýhodněji - pro členy České advokátní komory
2.10.2015

RENOCAR MÁ SPRÁVNÉ ARGUMENTY PRO VAŠE NOVÉ BMW.

Pokud vybíráte nový vůz, který má být bezpečný pro vás a vaši rodinu, řidiče oslovit intuitivním ovládáním, dynamikou, posádku hýčkat komfortem a propracovaností v každém detailu, pak by vám BMW nemělo zmizet z hledáčku.

„Když se silné atributy značky BMW spojí s mimořádnou nabídkou od BMW Renocar, která nabídne nejen výhodnou cenu, servisní paket pro období 5 let/ 100 000 km servisních a údržbových prací zdarma, ale navíc pro členy České advokátní komory zdarma i prodlouženou záruku v trvání 5 let/ 150 000 km, pak věřím, že je o čem přemýšlet,“ říká obchodní ředitel společnosti Renocar Miloš Vránek.

Vozy BMW jsou synonymem bezpečných jízdních vlastností, nejmodernějších technologií a efektivity nabízených motorizací. Ve spojení s vyřešenými servisními náklady, jistotou prodloužené záruky a vysokou zůstatkovou hodnotou vám BMW Renocar nabízí odpověď na otázky spojené s nejvýhodnějším pořízením nového vozu z prémiového segmentu.

Miloš Vránek uzavírá, “Od roku 1990 se den co den utvrzujeme v tom, že nenabízíme jen automobily. Jsme prostředníky radosti z jízdy a cestování. Chceme být pro své zákazníky průvodci na cestě ke skvělým vozům. Děláme vše proto, aby se mohli spolehnout na nás i na své auto.”

Všechny modely můžete vyzkoušet a osobně zhodnotit v salonech Renocaru BMW v Brně-Slatině i v Praze-Čestlicích.

RENOCAR MÁ SPRÁVNÉ ARGUMENTY PRO VAŠE NOVÉ BMW.

► Zvýhodněná výbava dle modelové řady 56 000 až 377 000 Kč
Vaše bezpečnost je pro nás samozřejmostí a proto jsou všechny bezpečnostní prvky ve vozech BMW vždy standardem. Finanční bonus tak využijete pro zvýšení jízdního komfortu a získání inovativních technologií, které vám nabídnou uživatelsky nejpříjemnější řešení.
Ať již se jedná o nejmodernější konektivitu, vyspělý navigační systém v češtině, připojení k internetu nebo další doplňkovou výbavu zcela zdarma.

► Servis zdarma na 5 let/ 100 000 km
Skvělý vůz s vyřešenými servisními náklady? Ano, s balíčkem BMW Service Inclusive obsahujícím servisní a údržbové práce po dobu 5 let zdarma nebudete řešit výdaje za pravidelný garanční servis.

► Záruka zdarma na 5 let/ 150 000 km*
Standardní záruku BMW v délce 24 měsíců jsme pro vás v Renocaru prodloužili na více jak dvojnásobek. Užívat si garancí bez starostí můžete celých 5 let/ 150 000 km.

*Nabídka platí pro objednané vozy do 30.11.2015

Využijte nabídky nového vozu BMW od Renocaru s výhodami pro členy České advokátní komory. Přijďte si vyzkoušet radost z jízdy v BMW, rádi vám poskytneme vůz dle vašeho výběru k testovací jízdě.
Věříme, že vás BMW nadchne.

Pro více informací nás kontaktujte: Kontaktní formulář

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru