C 600 SPORT

Město na vás čeká. Nový C 600 Sport se perfektně hodí pro ty, kteří chtějí svou mobilitu řešit inteligentním způsobem – a zároveň chtějí mít zážitek z BMW Motorrad. Kombinace vynikající ovladatelnosti a suverénního výkonu si člověk prostě musí zažít naživo.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce
  • Soubory ke stažení

Město na vás čeká. A na toho prvního.

Maxi skútr od BMW Motorrad. Nový C 600 Sport se perfektně hodí pro ty, kteří chtějí svou mobilitu řešit inteligentním způsobem – a zároveň chtějí mít zážitek z BMW Motorrad. C 600 Sport si vás získá svou vynikající ovladatelností a suverénním pohonem. Markantní, pro BMW typický design si v městském prostředí určitě získá obdivnou pozornost. Tak si člověk představuje odpověď na otázky urbánní mobility. Svět plný možností, dobrodružství a výzev zároveň.

Že je C 600 Sport skutečným BMW zjistíte nejpozději tehdy, když si na něj sednete. Strhující zážitek z jízdy jde ruku v ruce s nadšením z promyšlených řešení. Velká variabilní ukládací přihrádka je v otázkách komfortu a funkcionality skutečně vysokou laťkou. Nastavitelný štít dává tušit, proč je jízda s C 600 Sport nejen komfortní, ale i vysloveně sportovní. Ze sedla skútru C 600 Sport pak svět, ve kterém se každý den pohybuje, objevíte ze zcela nové perspektivy.

S tímto maxi skútrem pak své každodenní trasy zvládnete nejen dobře, ale i s velkou radostí. Kombinace vynikající ovladatelnosti a suverénního výkonu si člověk prostě musí zažít naživo.

Nový C 600 Sport – o tom se mluví.

Vyberte si z naší nabídky vozidel - C 600 SPORT

Seznam souborů ke stažení

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Seznamte se s nabídkou, která nemá konkurenci. 

Inspirujte se a přijďte si vyzkoušet motocykl BMW