C 650 GT

Dobít město. Nebo z něj uprchnout. Volba je jen na vás. S novým maxi skútrem od BMW C 650 GT můžete uskutečnit všechny svoje plány. Síla harmonicky vyladěného motoru s výkonem 44 kW (60 koní) vítězí především na dlouhých trasách. Ale nejen na nich oceníte opravdu nesmírně snadnou ovladatelnost a oslnivý komfort skútru C 650 GT.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce
  • Soubory ke stažení

Dobít město. Nebo z něj uprchnout. Volba je jen na vás. S novým maxi skútrem od BMW C 650 GT můžete uskutečnit všechny svoje plány.

Síla harmonicky vyladěného motoru s výkonem 44 kW (60 koní) vítězí především na dlouhých trasách. Ale nejen na nich oceníte opravdu nesmírně snadnou ovladatelnost a oslnivý komfort skútru C 650 GT. Ve městě vám C 650 GT poskytne nový pocit volnosti a nezávislosti. Od podvozku až po markantní design – tento maxi skútr svůj výjimečný charakter dává na odiv v každém ohledu. Další body získává díky největšímu objemu úložného prostoru ve své třídě a nejlepší ochranou proti větru a špatnému počasí.

Výkon, který vás nadchne, a velmi nízká spotřeba benzínu. Denní svícení LED, skutečně revoluční bezpečností prvek, je v této formě k dispozici pouze u BMW Motorrad. Inteligentní detaily jako např. boční stojan s integrovanou parkovací brzdou, elektricky nastavitelný štít či centrální zamykání. Celkový obrázek tohoto maxi skútru doplňuje rozsáhlý program zvláštní výbavy a příslušenství.

Nový BMW C 650 GT – jak nově objevit svobodu.

Vyberte si z naší nabídky vozidel - C 650 GT

Seznam souborů ke stažení

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Seznamte se s nabídkou, která nemá konkurenci. 

Inspirujte se a přijďte si vyzkoušet motocykl BMW