Continental: první místo v testu zimních pneumatik
28.11.2014  /  Rubrika: Příslušenství

ADAC, ÖAMTC, TCS a Stiftung Warentest ocenily pneumatiku ContiWinterContact TS 850 maximálním počtem bodů.

Continental obsadil v testu zimních pneumatik ADAC prvním místo

Pneumatika ContiWinterContact TS 850 byla ve společném testu zimních pneumatik ADAC, ÖAMTC, TCS a Stiftung Warentest oceněna přívlastkem „dobrá"/„velmi doporučená“ a v obou testovaných rozměrech získala titul nejlepší zimní pneumatiky s vyznamenáním. Specialisté na obutí automobilů testovali vždy 14 modelů zimních pneumatik v rozměrech 175/65 R 14 a 195/65 R 15.

ContiWinterContact TS 850Odborníci komentovali zimní pneumatiku Continental ve větším rozměru slovy: „Velice vyvážená pneumatika, jež dosáhla nejlepších výsledků na sněhu a ve spotřebě paliva, zároveň obdržela nejlepší známku na ledu, na suché vozovce a v oblasti opotřebení“.

Pneumatika ContiWinterContact TS 850 se dostala na první místo i v menším rozměru a získala vynikající ocenění rovněž díky „vyváženosti, reakcím při jízdě na mokré vozovce a na ledu, jakož i svému velice dobrému chování při běžném opotřebení“. Zimní pneumatiky, které se zúčastnily testu, pocházejí od výrobců z Evropy, USA a Asie.  V obou rozměrech čekal dvě pneumatiky verdikt „nelze doporučit“, jelikož se především na mokré vozovce projevily jejich slabé stránky.

ContiWinterContact TS 850 je prémiová zimní pneumatika pro vozidla třídy malých vozů až střední třídy, jež dosáhla velkého množství vynikajících výsledků jak v aktuálních testech zimních pneumatik předních zkušebních časopisů a automotoklubů, tak v loňském roce. Ve specializovaných obchodech a v autosalonech je pneumatika k dostání v téměř 50 rozměrech od 14 do 17 palců.


Navštivte náš e-shop
s pneumatikami a ALU disky:
e-shop s pneumatikami a alu disky

Pro bližší informace
nás kontaktujte:

Kontaktní formulář
 

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru