Identifikace vozidel DATATAG
12.8.2014  /  Rubrika: Příslušenství

Kouzlo identifikace. Jako všechny nejlepší vynálezy a myšlenky, koncept produktů Datatag je jednoduchý, ale přitom využívá nejmodernějších identifikačních technologií, které trvale označí a chrání váš majetek.

Značení Datatag umožní policii identifikovat vaše vozidlo a majetek, a zároveň je prakticky nemožné, aby jej zloděj odstranil. Riziko spojené s krádeží označeného majetku je tak vysoké, že pachatelé se raději tomuto majetku vyhnou.

Systémy Datatag mají prokazatelně výrazný vliv na snížení krádeží a dosáhly 100 % úspěšnosti při trestním řízení, kde značení bylo použito jako důkaz. Systémy Datagat získaly řadu ocenění. Jsou používány jako ochrana proti krádeži, prevence v ochraně majetku, ale čím dál více i jako hodnotný systém evidence majetku.

Elektronický bezpečnostní a identifikační systém pro automobily

Policie často není schopna identifikovat kradené vozidla nebo jejich odstrojené části, protože původní sériová čísla od výrobce jsou odstraněna, změněna nebo je číslo tzv. klonováno. To je jedním z důvodů, pro č je velmi obtížné  prokázat krádež, odsoudit zloděje a vrátit vozidlo, případně jeho součást původnímu majiteli.

Lídrem na trhu se zabezpečovacími systémy je společnost Datatag, která s tímto problémem úspěšně bojuje již mnoho let a vyvinula jeden z nejsilnějších systémů proti krádeži. Za použití nejmodernějších technologií, které je prakticky nemožné odstranit, změnit nebo klonovat úspěšně bojuje proti kriminalitě. Tyto systémy, nově schválené společností Thatcham jsou bezpochyby nejsofistikovanější bezpečnostní značení a registrační systémy, které byly doposud vyrobeny v boji proti krádeži.

Celoživotní ochrana a registrace v mezinárodním registru za jednu přijatelnou cenu a bez žádných dalších poplatků.
Naše nejmodernější neviditelná technologie nenaruší vzhled vašeho vozidla.

 

Montáž systému DATATAG provádí Renocar Brno
Cena včetně montáže:
6.590 Kč vč. DPH

 
Kontaktní formulář

Datatag technologie pro automobily

Skleněné transpondéry
Tento transpondér je zhruba ve velikosti zrnka rýže a jeho instalace je velmi jednoduchá. Obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován do integrovaného obvodu transpondéru. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv. Kód nelze změnit ani smazat.
 

Samolepící značení
Tento samolepící transpondér obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován v integrovaném obvodu transpondéru. Kód nelze změnit ani smazat a je odolný vůči elektrickým šokům a magnetickým vlnám. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv.
 

Výstražný štítek na okna
Tyto speciálně vyrobené štítky na okna jasně ukazují, že vaše vozidlo 4x4 je označeno nejmodernějším systémem Datatag a varují tak potencionální zloděje.

 

Výstražný štítek
Tyto speciálně vyrobené plastické pryskyřicové štítky varují potencionální zloděje a jsou atraktivní. Je nemožné je odstranit bez následného poškození.
 

 

UV nátěr
Unikátní neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část odstrašujícího efektu a následné identifikace. Tento UV nátěr neviditelně označí váš lak, aniž by ho poškodil.

 

Mikrotečky®
Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Velikost mikrotečky je 0,5 mm.

 

Datatag DNA
Je unikátní chemický DNA roztok. Každý kus stroje je chráněn neviditelný unikátním DNA kódem. Zloději si musí být jisti, že v případě legalizace kradeného vozidla, případně jeho dílů odstranili každou molekuly Datatag DNA. Datatag nabízí tuto moderní technologii v barvě, laku, lepidle, tekutině, prášku, gelu, oleji a spreji.

zdroj: datatag.cz

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru