Kariéra

Chcete-li se stát součástí našeho týmu v některé z volných pozic,
zašlete Váš stručný profesní životopis na uvedený e-mail.

Brno

 Asistent prodeje junior (brigáda)

OZVĚTE SE NÁM, JESTLIŽE:

  • Máte maturitu.
  • Máte dobrý vztah k lidem a umíte s nimi jednat.
  • Jste asertivní a empatický.
  • Umíte dobře prezentovat automobilní techniku (prezentace vozidel se bude odehrávat v obchodních centrech).
  •  Jste středně pokročilý v angličtině.
  • Máte dobré komunikační dovednosti.
  • Jste samostatný v rozhodování a odpovědný za své jednání.
  • Jste ochotný pracovat primárně o víkendech (Pá 15.00-18.00 hod., So a Ne 11.00-18.00 hod.)

DO NAŠEHO TÝMU NEJLÉPE ZAPADNETE, POKUD:

  •  Máte rád lidi, jste společenský a optimistický
  • Se umíte usmívat, zdvořile vystupovat, komunikovat s lidmi a pochopit, co potřebují.

JSTE TAKOVÍ? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS. POKUD SE DOMLUVÍME, ČEKÁ VÁS:

  • Zajímavá odměna dle vašich výsledků.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Prezentace špičkových vozidel

Zaujali jsme vás? Kontaktujte našeho personalistu:

Dr. Jiří Toman, CSc.
Email: jiri.toman@renocar.cz

Pracovní pozice: Produktový specialista Renocar Brno

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu vozů BMW.
Hledáme nového člověka, který bude pečovat o naše klienty, vyřizovat administrativu s tím spojenou a navrhovat nejlepší řešení pro jejich potřeby.
Pracovní náplň je velice pestrá.

  • Máte ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost práce se sadou MS Office
  • Zodpovědnost, flexibilita, aktivní přístup k práci, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Máte rádi skvělé automobily, zejména značku BMW
  • Orientujete se v oboru po technické stránce.
CO VÁS ČEKÁ:
  • Administrativní činnost
  • Prezentace produktů a služeb
  • Práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
  • Komunikace s klienty
  • Účast na obchodních jednáních
  •  Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
  • Účast na školeních, sebevzdělávání

  •  Plat po zapracování až 30 000,-
  • Stabilní práce v mladém kolektivu
  • Zaměstnanecké benefity

Místo práce: Brno

Pracovní pozice: Asistentka ředitele marketingu

  • Máte středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Máte praxi alespoň sedm let v oblasti administrativy.
  • Praxe v oblasti marketingu je výhodou.
  • Jste schopna komunikovat ústně i písemně v angličtině.
  • Na dobré úrovni pracujete s MS Office.
  • Máte řidičské oprávnění skupiny B, jste aktivní řidička.
  • Jste samostatná v rozhodování a odpovědná za své jednání.
  • Máte ráda lidi, jste společenská a optimistická.
  • umíte se usmívat, zdvořile vystupovat, komunikovat s lidmi a pochopit, co potřebují.
  • Mzda ve výši 18 000 – 23 000 Kč.
  • Zaměstnanecké výhody (benefity).
Předpokládaný nástup podle dohody.
Místo práce – Brno.

  • Jste vyučen nebo máte střední vzdělání v oboru automechanik.
  • Máte alespoň 3 roky praxi v autorizovaném servisu.
  • Dovedete pracovat s počítačem na uživatelské úrovni.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B a aktivně řídíte.
  • S vámi rezonuje motto: “Spokojenost zákazníka na prvním místě.”

  • Máte rádi práci v týmu, který dosahuje skvělé výsledky.
  • Máte potěšení z dobrých výsledků v práci.
  • Chcete pracovat s moderními technologiemi na špičkových autech.
  • Kariéra ve stabilní společnosti, které jde v první řadě o kvalitu.
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody.
  • Příjemné pracovní prostředí a práce v tvůrčím týmu.

Praha

Pracovní kritéria této pozice:

  • Praxe z prodeje nových vozů vítána, není podmínkou (prémiový i neprémiový segment)
  • Výrazná vlastní pracovní aktivita a chuť pracovat
  • Výborná verbální komunikace se zákazníky i kolegy
  • Časová flexibilita
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, CRM)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

 Nabízíme:

  • Prémiové prostředí autorizovaného dealera vozů BMW
  • Práci v aktivním a mladém kolektivu
  • Stabilní pracovní prostředí a podmínky
  • Zajímavé platové ohodnocení

Kontaktní email: nikola.boturova@renocar.cz

Místo práce:  RENOCAR, a.s. Praha

Cíl pracovní pozice: Zajištění optimálního chodu servisu BMW tak, aby byly služby poskytované zákazníků vždy na vysoké úrovni kvality.

Hlavní pracovní činnosti:

  • Plánování, organizace a řízení servisu
  • Stimulace a motivace zaměstnanců
  • Hodnocení zaměstnanců a zpracování mezd
  • Realizace směrnic BMW v činnosti servisu
  • Pravidelná kontrolní činnost na obsah a kvalitu práce zaměstnanců servisu
  • Příprava a organizace porad
  • Zabezpečení a kontrola BOZP a PO na pracovištích servisu
  • Optimalizace procesů servisu
  • Zabezpečování využití kapacity dílny a využití pracovní doby mechaniků
  • Právní zastoupení servisu vůči třetím stranám v koordinaci s vedením společnosti
  • Zajímavou odměnu podle dosažených výsledků
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci v tvůrčím týmu.
  • Cílevědomost, odpovědnost, smysl pro povinnost,
  • Vysoká orientace na zákazníka a kvalitu poskytovaných služeb
  • Zdvořilé, sebevědomé, příjemné a ochotné vystupování
  • Loajálnost ke společnosti Renocar
  • Schopnost pracovat v týmu a ochota pomáhat spolupracovníkům
  • Komunikační dovednosti
  • Střední technické s maturitou/ vysokoškolské
  • Praxe v oboru, případně na obdobné pozici
  • Znalost AJ na úrovni B1
  • Znalosti a dovednosti v oblasti IT a sw
  • Řidičský průkaz skupiny B

Požadujeme: Vyučen v oboru, popř. s ukončeným SŠ, VŠ vzděláním se zaměřením na diagnostiku vozidel, min. praxe 5 let, oprávnění v souladu s vyhláškou č.50 s paragrafem 5 nebo vyšším pro práci na silnoproudých zařízeních (elektromobily a hybridní pohony) výhodou,  časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk.B, základní technická znalost AJ podmínkou.

Nabízíme: Práce v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě, motivující mzdové podmínky závislé na výkonu, zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravné.

Kontaktní e-mail: renata.repkova@renocar.cz

Požadujeme: Vyučen v oboru automechanik + minimálně 3 roky praxe v autorizovaném servisu , časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost , ochota učit se novým věcem, řidičský průkaz sk.B, jazyk NJ – AJ výhodou.

Nabízíme: Práce v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě, motivující mzdové podmínky závislé na výkonu, zaměstnanecké benefity –příspěvek na stravné.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru