Kontrola geometrie kol
26.2.2014  /  Rubrika: Servis

Nechte si proměřit a seřídit geomerii kol.


Co je to geometrie?

Geometrie zajišťuje správnou sbíhavost kol na podvozku, která je nutná k tomu, aby se pneumatiky rovnoměrně sjížděly po všech stranách a tím se zachovala požadovaná stabilita automobilu.

Kdy provádět seřízení geometrie?

Seřízení geometrie kol se provádí vždy, když se mění čepy, tlumiče, nebo ložiska na automobilu. Nechat seřídit geometrii se doporučuje také vždy po zimní sezóně - před přezutím zimních pneumatik za letní, při naraženém disku kola, nebo pokud máte při jízdě přímým směrem volant "nakřivo".

Proč mám do geometrie kol investovat?

Zkontrolováním (sbíhavosti a odklonu) se můžete vyhnout nepravidelnému nebo abnormálně rychlému opotřebení pneumatik. Špatná geometrie způsobuje rychlé sjíždění pneumatik. Seřízení geometrie se rozhodně vyplatí!

Opel a Chevrolet servis v Renocaru využívá nejmodernější bezdrátovou 3D diagnostiku pro měření geometrie náprav všech vozidel. Měření i seřízení provádíme s absolutní přesností.

Šetřete své pneumatiky a přijeďte k nám do Renocaru – geometrii Vám proměříme.


Kontaktní formulář

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím.
Více informací