La Carrera Panamericana Team
28.8.2014  /  Rubrika: Aktivity

Renocar je sponzorem teamu La Carrera Panamericana Czech Republic. Přijměte pozvání na prezentaci teamu a přípravný závod před odletem do Mexika. 28.8. ve Zlíně.

Přijměte naše pozvání na prezentaci La Carrera Panamericana Czech Republic Rally Teamu do Rally Village ve Zlíně, konané u příležitosti letošního ročníku Barum rally a Star Rally Historic.

Nenechte si ujít příležitost zhlédnout prezentaci první české účasti v novodobé éře slavné La Carrery Panamericany. Prezentace se koná ve čtvrtek 28.8.2014 v 19:40 na hlavním pódiu Rally Village ve Zlíně na Dvacáté ulici.

Budete mít možnost setkání s posádkami, které zanedlouho vyjedou na legendární mexickou automobilovou soutěž La Carrera Panamericana – bude to první a zároveň jediná příležitost osobně a navíc pohromadě vidět trojici unikátních závodních speciálů BMW 2800 CS, Subaru GLR Coupé a Porsche 911S, postavených právě pro tuto soutěž.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím.
Více informací