Limousine Prague Racing 2013 s Renocarem
2.5.2013  /  Rubrika: Aktivity

Renocar BMW je sponzorem závodního týmu Limousine Prague Racing.

Závodní tým Limousine Prague Racing s jezdcem Honzou Nimmerfollem se v roce 2013 opět zúčastní seriálu Mistrovství ČR v silničních okruhových závodech motocyklů pořádaných v rámci Alpe Adria Championship.

Honza pojede především závody třídy Open 1000 a některé vybrané závody v kategorii Superstock 1000. Z ostatních závodů si určitě nenechá ujít „domácí“ 30. jubilejní Havířovský kahanec na Těrlickém okruhu.

Pro tuto sezónu má tým připravený nový motocykl BMW S1000 RR, ve stockové verzi, model 2012 a náhradní motocykl ve stejné úpravě avšak model 2010.

Honza Nimmerfoll absolvoval solidní zimní fyzickou přípravu, jejíž kvalita se potvrdila na prvním letošním testování na maďarském okruhu Pannonia ring. Dva dny intenzivních testů předcházela u Honzi nepříjemná viróza, ale ta se naštěstí nijak neprojevila na jeho fyzické kondici.

Ve výčtu předpokladů pro úspěšné absolvování letošní sezóny tak už chybí zmínit dvě velmi podstatné věci, a to, že mechanika bude Honzovi dělat osvědčený Honza „Sláma“ Vrba a důležitého sponzora, kterým je Renocar BMW.

Chcete osedlat stejný stroj jako Honza?
Seznamte se s naší nabídkou motocyklů BMW!

 

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru