Luxus. To je MINI Clubman Bond Street.
30.1.2013  /  Rubrika: Nové modely

Speciální edice kombíku s high-endovým vybavením a exklusivním stylem. MINI Clubman Bond Street.

Zatímco módní trendy přichází a odchází, originální styl zůstává. Jako specialista na malé automobily prémiového segmentu si značka MINI svým nenapodobitelným stylem vydobyla své místo v ulicích moderních měst. Nyní MINI odhaluje nový model Clubman Bond Street, charismatické auto, které Vás zaujme na první pohled. Velkoryse vybavený, se smyslem pro detail, je šitý na míru pro ty nejnáročnější zákazníky žíznivé po stylu.

Metalický lak Midnight Black spolu se střechou, zpětnými zrcátky, zadními sloupky a pruhy na kapotě v kontrastní barvě Cool Champagne zdůrazňují jeho dynamické linie a prodloužený rozvor kol. Na exkluzivitě přidávají i sedmnácti-palcová litá kola v Twin Spoke Black designu.
Vedle množství nadstandardní výbavy, i barvy a materiály zakázkového interieru – který zahrnuje i exkluzivní sportovní sedadla a přístrojovou desku potaženou kůží v tmavých barvách Deep Champagne – přispívají k velkorysému komfortu na palubě vozu MINI Clubman Bond Street.

Nový MINI půjde do prodeje v březnu 2013 a na výběr bude ze čtyř variant motorů. Šestistupňová převodovka je ve standardu, automatická pak jako volitelné příslušenství.

MINI Clubman Bond Street nese jméno nejslavnější londýnské obchodní ulice, kde seženete jen ty nejexkluzivnější značky.
Tak vzhůru na nákupy! S luxusem za luxusem!

Speciální edice kombíku s high-endovým vybavením a exklusivním stylem,
to je MINI Clubman Bond Street.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru