MINI Countryman

Nový MINI Countryman je skutečně pravým dobrodruhem. Vezme Vás kdykoliv kamkoliv a udělá to stylově, pohodlně i bezpečně.
Nová karoserie poskytne nejen mimořádnou ochranu pro všechny cestující, ale i výrazně zvětšený prostor a špičkové technologie.
Přesvědčte se.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

Nová generace MINI Countryman vyráží mezi prémiové kompaktní vozy.


Druhá generace vozu MINI Countryman výrazně narostla oproti svému předchůdci. Má více prostoru pro cestující, větší zavazadlový prostor a také výkonnější motory. Nové SAV v segmentu prémiových kompaktních vozů.


NEPLAŤTE AKONTACI A UŽIVEJTE SI 
MINI Countryman Cooper

 

AKONTACE 0 Kč
8.299,- + DPH měsíčně*

PAKET RENOCAR S VÝBAVOU
VE VÝŠI 48.412,- ZDARMA

SERVISNÍ PRÁZDNINY
NA 5 LET/ 60.000 km
 
SPLÁTKA OBSAHUJE:

  • nulovou akontací
  • kompletní pojištění
  • nadstandardní pojištění GAP
  • asistenční službu
  • předepsané garanční prohlídky

 *8.299 Kč bez DPH tj. 10.042 Kč vč. DPH měsíčně, doba splácení operativního leasingu 48 měsíců, roční nájezd 15000 km. Více informací u našich prodejců.

Ani druhá generace Countrymana v sobě nezapře výrazný a tradiční design MINI, na který jsou fanoušci zvyklí od uvedení první generace v roce 2010. I když se jedná o zcela nový vůz, zůstávají zachovány vlastnosti vozů SUV/SAV jako například zvýšená světlá výška, vyšší poloha sedadel nebo vertikální zdůraznění charakteristického stylu terénního vozu.

Dost velký pro celou rodinu

Díky větším rozměrům je nyní MINI Countryman vhodný jako hlavní rodinný vůz. Na délku měří 4,3 metru, což představuje zvětšení o 20 centimetrů. Objem zavazadlového prostoru narostl o 100 litrů na celkových 450 litrů.

Větší rozměry nového MINI Countryman zvyšují pohodlí při nastupování a vystupování z vozidla. V interiéru má zvětšení vozu za následek více pohodlí pro cestující a to především v oblasti loktů, ramen, hlavy a nohou v zadní části vozidla. Narostl také objem palivové nádrže ze 47 na 51 litrů, přičemž spotřeba paliva zůstala zachována nebo se dokonce snížila u některých modelů.

 

 

Výkonnějsí motory, pohon všech kol

Výkonnější motory, pohon všech kol

V okamžiku uvedení na trh bude druhá generace vozu MINI Countryman k dispozici ve známých verzích Cooper, Cooper S, Cooper D a Cooper SD. V létě 2017 bude následovat uvedení základního modelu MINI One D Countryman a také prvního MINI plug-in hybridu, Cooper S E Countryman ALL4.

Nové MINI Cooper Countryman, které je nyní poháněno tříválcovým zážehovým motorem o objemu 1,5 litru, má oproti předchozí generaci vyšší výkon a nižší spotřebu. Naftové varianty MINI Cooper D/SD disponují motory o objemu 2 litry a také se pyšní vyšším výkonem i nižší spotřebou ve srovnání s první generací.

MINI si budete moci objednat s pohonem všech kol ALL4. Dostupné kombinace motorizací a převodovek nového MINI Cooper Countryman uvádí následující tabulka.

Kombinace motoru a převodovek pro MINI Countryman:

převodovka

 

6stupňová
manuální
 

6stupňová
automatická
Steptronic

8stupňová
automatická
Steptronic

8stupňová
sportovní automatická
Steptronic

MINI One D

 S

 V

 

 

MINI Cooper
100 kW/136 k

 S

 V

 

 

MINI Cooper
ALL4 100 kW/136 k

 S

 

 V

 

MINI Cooper
S/ALL4 141 kW/192 k

 S

 

 V

 V

MINI Cooper
D/ALL4 110 kW/150 k

 S

 

 V

 

MINI Cooper
SD/ALL4 140 kW/190 k

 

 

 S

 V

S = standardní výbava,
V = volitelná výbava,

 

 

 

 

Exteriér: tradiční proporce MINI

Nový Countryman je již na první pohled mnohem větší a robustnější než jeho předchůdce. V přední části zaujme výrazná MINI šestihranná chromová mřížka chladiče. Její vzhled se liší podle použitého motoru a pomáhá identifikovat výkon vozidla. Mezi další charakteristické prvky nového MINI Countryman patří hranatější světlomety ohraničené LED světly ve tvaru prstence pro denní svícení. Zezadu jsou patrné rozšířené boky a nová koncová světla s technologií LED.

Interiér: univerzální a na úrovni

Řidiči modelu Countryman očekávají provedení interiéru v typickém designu MINI. To zahrnuje ergonomicky tvarované sedadla a volant nebo středový rychloměr lemovaný otáčkoměrem. Ve středu přístrojové desky pak najdete velký kruhový multifunkční displej s 6,5palcovou obrazovkou. Volitelně si můžete vůz vybavit 8,8palcovým dotykovým displejem, MINI Head-Up displejem nebo třeba paketem ambientního osvětlení. V nabídce je také celá řada kol z lehkých slitin až do velikosti 19 palců.

Výbava podle vašeho přání

MINI se vyznačuje výrazným a osobitým designem. Ten si ale můžete ještě vylepšit s pomocí volitelné výbavy. Seznam zahrnuje takové detaily jako například červená stavová kontrolka LED systému alarmu ve vozidle, která je integrovaná ve strešní anténě. V noci tak snadno z dálky najdete své MINI uprostřed velkého parkoviště. Můžete využít také prvky z designové řady MINI Yours, která nabízí třeba obložení interiéru, kožené čalounění sedaček, kožený volant s kontrastním obšíváním, speciální kola z lehkých slitin nebo osvětlené dekorativní lišty. Ze svého vozu si tak můžete vyrobit skutečný originál.

MINI Connected – společník na cestách

Představení nového MINI Countryman provází premiéra nové generace systému MINI Connected. Systém umožňující bezdrátového připojení telefonu ve vozidle se proměnil v univerzálního asistenta osobní mobility. To zahrnuje propojení systému MINI Connected s řidičem prostřednictvím mobilních zařízení (Apple iPhone, Apple Watch). Můžete tak snadno plánovat své cesty či schůzky nebo využívat aplikace, které s MINI Connected spolupracují (např. Spotify, Amazon Music). MINI Connected je ke stažení v obchodě Apple App Store.

 

 

 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - MINI Countryman
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru