MINI John Cooper Works GP
18.3.2013  /  Rubrika: Nové modely

Buďte rychlí! Limitovaná edice 2000 vozů!

MINI JOHN COOPER WORKS GP.

Dejte nohu na pedál a připravte se. Výkon, s jakým MINI John Cooper Works GP akceleruje, Vás zatlačí hluboko do sportovního sedadla. V tomto speciálním MINI jsme prolétli okruh Nürburgring za 8:23 minut. Rychleji než mnohá sportovní auta zvučných jmen vyšších segmentů. A abyste mohli získat jedno z limitované edice 2000 těchto závodních vozů, musíte být také rychlí.

S mimořádně dravým vzhledem a nejnovějšími technologiemi nabízí MINI John Cooper Works GP maximálně sportovní zážitky, které budou tím silnější, čím více zatáček proletíte pod plným plynem.

ZROZENO NA ZÁVODNÍM OKRUHU.

V roce 1930 si tehdy dvanáctiletý chlapec vyzkoušel jízdu na závodním okruhu s vlastnoručně vyrobeným závodním vozem. Tím chlapcem nebyl nikdo jiný, než John Cooper, který v pozdějších letech vyvolal revoluci v motoristickém sportu.

Jeho inovativní závodní automobily dominovaly v závodech Formule 1. Těsně před tím, než objevil sportovní potenciál MINI, které navrhl Sir Alec Issigonis. V roce 1961 pak stvořil legendární MINI Cooper, vysoce výkonný sportovní vůz, který vtrhl na závodní tratě s cílem vítězit. A toho také dosáhl. Třikrát po sobě zvítězil ve světoznámé Rally Monte Carlo.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru