MINI Paceman

Vždy, když si myslíte, že už jste všechno viděli, objeví se na ulici nová hvězda, která to změní. MINI Paceman. Design, co má šťávu. Je neobyčejným propojením různých vlastností. Poskytuje vzrušující jízdní zážitky vozu Sports Activity Coupé, současně i osobitou sportovní eleganci, dokonalou přizpůsobivost městskému prostředí, ale také komfort a praktičnost.

  • Podrobný popis

DESIGN, CO MÁ ŠŤÁVU. MINI PACEMAN.


MINI Paceman na sebe zcela přirozeně a nevtíravě strhává pozornost. Dlouhé boční dveře, klesající linie střechy, nové metalické laky a přitom stoupající linie boků jsou ztělesněním elegance a sportovnosti.

S nabídkou MINI Centra Renocar si nově můžete užívat i tento model bez akontace.

 

MINI Paceman

AKONTACE 0 Kč
7.552,- + DPH měsíčně*

PAKET RENOCAR S VÝBAVOU
VE VÝŠI 58.200,- ZDARMA

SERVISNÍ PRÁZDNINY
NA
5 LET/ 60.000 km
 

SPLÁTKA OBSAHUJE:

nulovou akontací
kompletní pojištění
nadstandardní pojištění GAP
asistenční službu
předepsané garanční prohlídky 

*7552 Kč bez DPH tj. 9138 Kč vč. DPH měsíčně, doba splácení operativního leasingu 48 měsíců, roční nájezd 15.000 km. Více informací u našich prodejců.
 

MINI Paceman je z kategorie jedinečných stylovek, které nezapadnou ani v největší městské džungli. Zvýšená světlá výška, výborný výhled na silnici a bezkonkurenční ovladatelnost, zkrátka dokonalý v pro každou situaci. Vyberte si z výkonných motorů a takřka bezpočtu různých možností individualizace exteriéru i interiéru – tím se MINI Paceman dokonale přizpůsobí vaší představě. Vyrazte vstříc novým výzvám.Atleticky působící coupé dokáže odvézt vše, co do něj naložíte, a díky své jasně rozpoznatelné siluetě zároveň působí jako objekt moderního umění. Nasedněte a najděte cestu za svým dalším dobrodružstvím.


 Rezervujte si testovací jízdu s novým MINI Pacemanem

Vyberte si z naší nabídky vozidel - MINI Paceman
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru