Naši partneři: Borgo Agnese
28.11.2013

Špičková gastronomie je obor, kde nad jiné platí, že jednou ochutnané je víc, než tisíckrát slyšené, viděné či přečtené. Borgo Agnese čeká i na Vás.

Doby, kdy se v Brně podobaly restaurace jako vejce vejci a dělily se pouze podle cenových skupin, jsou naštěstí dávno pryč. Přesto ale Brno stále není Milán nebo Praha a skutečné labužnické ráje byste napočítali na prstech jedné ruky.

Milovníci prvotřídní gastronomie našli nové útočiště – v působivém prostředí rezidence Anenské terasy zahájila svůj provoz restaurace s tajemným názvem – Borgo Agnese. Tajemství je odhaleno, pokud víte, že jedním z významu slov borgo v italštině je označení prapůvodního místa osídlení. A pokud také víte, že Anenské terasy leží právě v místě původního osídlení Brna. Svůj význam má i zvolený jazyk, tedy italština, neboť podnik se orientuje na středomořskou, především italskou kuchyni.

Duší restaurace a jejím „pricipálem“ je Michal Prachař, který své zkušenosti sbíral v špičkových italských a belgických restauracích. Brněnští ctitelé dobrého jídla ho znají z jeho působení v restauraci Brabander. Nyní tedy Michal Prachař otevřel svůj vlastní podnik a postavil ho na několika pro hosty více než důležitých zásadách – kvalitní kuchyně, nadstandardní servis, ojedinělý genius loci, to vše za přijatelnou cenu.

Borgo Agnese se orientuje na tří až pětichodové menu, dávající dohromady lehký a příjemný oběd. Ten lze spojit i s pracovním jednáním. Menu si pochopitelně můžete vychutnat bez spěchu a stresu třeba i navečer, případně si lze vybrat skladbu menu vlastní. Samozřejmostí je bohatá vinotéka s víny z celé Evropy. V nabídce je mimo jiné 15 vinařství z Champagne či moravská vína mnoha producentů, někdy i velmi malých.

Špičková gastronomie je obor, kde nad jiné platí, že jednou ochutnané je víc, než tisíckrát slyšené, viděné či přečtené. Takže neváhejte, Borgo Agnese čeká i na vás.

Borgo Agnese
Anenské terasy, Kopečná 43, Brno
tel.: 515 537 500
www.borgoagnese.cz

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

BLACK FRIDAY V RENOCARU!
Nejvýhodnější motocykly BMW MOTORRAD s bonusem až 35 000 Kč.