Nové BMW 3 Sedan 2019

Nové BMW řady 3 Sedan ještě ani není na silnici a už nechává vše ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Ikona opět ukázala, jak se posunout o stupeň dál. Koneckonců, se svým průkopnickým designovým stylem stojí na začátku zcela nové éry. Tento ultimativní sedan pohánějí ještě výkonnější a hospodárnější motory. Disponuje také zcela novým asistentem: prostě řeknete „Hej BMW“ a nové BMW řady 3 Sedan rozpozná váš hlas a uposlechne každé vaše slovo.

První veřejné představení nového BMW řady 3 Sedan proběhne 9. března 2019, kdy současně bude zahájen jeho celosvětový prodej.

  • Podrobný popis

 BMW 3 Sedan - Nenechte se řídit techologiemi. Řiďte je sami


Sedmá generace BMW řady 3 je začátkem nové kapitoly designového jazyka BMW. Čisté tvary a jemně tvarované plochy zdůrazňují „vrozenou” dynamiku a moderní vzhled. 

 

Sny jsou stále vzácnější

BMW řady 3 bylo vždy vůdcem. Sportovní sedan nyní spojuje, prostřednictvím nového designového jazyka, svou úspěšnou tradici s budoucností. Má vzhled, který každým svým detailem naplňuje touhu po čisté radosti z jízdy.

 

Pokaždé napřed

Zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,4 sekundy: Zcela nové BMW M340i xDrive je nebývale výkonné ztělesnění pokroku. Přepracovaný zážehový 6válec M TwinPower Turbo generuje výkon 374 k (275 kW), který na silnici s maximální precizností přenáší 8stupňová převodovka M Sport a M sportovní diferenciál.

 

Dokonale sladěné výkony

BMW M znamená ryzí vášeň pro motorsport. Přesně to ztělesňuje BMW M340i xDrive*. Aspirace: dokonalý maximální výkon aplikovaný v každém detailu. Pro úžasnou jízdní dynamiku, která každým okamžikem uvolňuje adrenalin.

 

Více výkonu. Větší dojezd. Více pokroku.

Nové plug-in hybridní BMW 330e představuje kombinaci typické radosti z jízdy, výkonu a maximální účinnosti. Průkopnická technologie BMW eDrive přináší delší dojezd čistě na elektřinu až 60 km a současně výrazně snižuje emise CO2.

 

Zcela nové BMW 330e

BMW 330e kupředu žene 252 koní ryzí radosti z jízdy. Tento plug-in hybridní automobil s vysoce účinnou kombinací elektromotoru a zážehového 4válce BMW TwinPower Turbo generuje revoluční hnací sílu. Je připraven objevit vše nové.

Vyberte si z naší nabídky vozidel - Nové BMW 3 Sedan 2019
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO