Nové BMW X5
31.10.2018  /  Rubrika: Nové modely

Už jste měli možnost se svézt v novém BMW X5? Pokud ne, tak přijďte k nám a využijte tuto jedinečnou možnost! Testovací jízdy jsou v plném proudu.

Nové BMW X5.
Přijďte ho vyzkoušet!


Boss je zpět: zcela nové BMW X5. Je nepřehlédnutelné – vzpřímené, mohutné a elegantní. Impozantní jednodílná maska chladiče ve tvaru ledvinek naznačuje, co se stane, když se motor nového BMW X5 pořádně nadechne. Zdokonalený X design předních světlometů nenechá nikoho na pochybách, kdo se ujme vedení. Nové BMW X5 s novými technologiemi pro ještě více bezpečnosti a maximální jízdní dynamiku na každém povrchu dobře ví, kam směřuje. A jak se tam dostat jako první.

Laserové světlomety 

Novou X5 lze vybavit laserovými světlomety s dosahem 500 metrů. Jsou poznat podle modrých prvků ve tvaru x uvnitř světlometů. Nová trojrozměrná LED koncová světla, která se táhnou doširoka, dávají zádi charakteristický vzhled. Zadní obdélníkové koncovky výfuků zase dávají tušit vysoký výkon, kterým disponují motory v novém BMW X5. Poprvé jsou dostupná také velká - 22palcová kola z lehké slitiny.

     

M sportovní paket

Tento paket vyrobí z BMW X5 dravého sportovce. Dynamický charakter vozu posílí například sportovní brzdy se třmeny v modré barvě, větší vstupy vzduchu vpředu, speciální koncovky výfuků nebo kryty podvozku a boční prahy v barvě karoserie a střešní lišty v černém lesklém provedení.

xOffroad

Jedná se o volitelný paket, který se u 4. generace X5 nabízí poprvé. Je navržen pro zvýraznění schopností vozu v terénu. Kromě krytů podvozku vpředu a vzadu obsahuje konstrukční prvky, například vzduchové odpružení obou náprav, zvláštní displeje pro jízdu v terénu, uzávěrku diferenciálu a několik terénních režimů (xSand, xRock, xGravel a xSnow).

Vyberte si svůj životní styl

V nabídce přizpůsobení vozidla osobnímu vkusu nechybí zvláštní výbava od BMW Individual. Ta umožňuje zákazníkům personalizovat nové BMW X5 prostřednictvím speciálních barev exteriéru a čalounění z nejjemnější kůže.

Úplně nový design

Nový systém BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3palcový informační displej se stejně velkým hlavním displejem s dotykovou obrazovkou. Namísto tradičních kruhových analogových budíků je přístrojová deska tvořena designovými prvky ve tvaru závorek. V levém poli je zobrazen tachometr a informace o asistenčních systémech, v pravém poli je kromě ukazatele otáček zobrazen výběr infotainment funkcí. Velká plocha uprostřed informačního displeje je vyhrazena pro obsah navigace.

     

Větší středová konzole

Rozměry interiéru se zvětšily a horizontálně členěný design palubní desky citlivě zdůrazňuje šířku interiéru. Na středové konzole je umístěno tlačítko Start/Stop a také nový volič převodovky spolu s dalšími ovladači pro vzduchové odpružení a různé režimy pro jízdu v terénu.

Ambientní osvětlení

Standardní výbava zahrnuje elektricky nastavitelné a vyhřívané sportovní kožené sedačky či ambientní osvětlení s uvítacím kobercem v prostoru dveří, které lze kombinovat s velkým množstvím schémat osvětlení.

Snadné manévrování

S BMW X5, které měří více než 4,9 metrů, můžete manévrovat v serpentinách stejně snadno jako s kompaktním vozem. Vůz je mimořádně stabilní ve vysokých rychlostech, zvlášť při předjíždění.


 

     

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru