Nové BMW Z4 2019

Když konečně stáhnete střechu, pak už není nic, co by bránilo zažít radost z jízdy ve zcela novém BMW Z4 Roadster, které už nemůže být zábavnější. Je otevřené, sportovní a nekompromisní. Díky značné jízdní dynamice má pouze jeden úkol: svobodu mezi silnicí a nebem nad hlavou.

Celosvětové prodeje odstartují v březnu roku 2019.

  • Podrobný popis

Zcela nové BMW Z4 Roadster - Vyložte karty


Vyzařuje nadšení

Hlavní role na každé silnici: neobyčejný vzhled BMW Z4 Roadster zajišťuje výrazná červená metalická barva San Francisco Red, zatímco dynamická souhra jasně tvarovaných křivek zdůrazňuje muskulaturní tvary vozu.

 

Odhaluje estetiku

Stylové uspořádání: interiér BMW Z4 Roadster je definován jasným designem a záměrným použitím vybraných dekorativních prvků. Výsledkem je moderní kvalita špičkové úrovně a příjemně otevřená atmosféra.

 

Ukažte své ambice

Žádná výzva pro něj není příliš velká. BMW Z4 Roadster na silnici předvádí své sporovní geny. Díky nejnovějším technologiím, nízké světlé výšce a systematickému snižování hmotnosti dosahuje působivých výkonů a jízdní dynamiky té nejvyšší úrovně.

 

Výkonnost

BMW Z4 Roadster demonstruje, jaké je jeho určení: silnice. S výkonem až 340 koní je mistrem akcelerace. Tuhý podvozek a krátký rozvor nabízejí obrovskou agilitu. Je to dynamický paket, který znamená ryzí radost z jízdy.

 

Ovladatelnost

BMW Z4 Roadster má vše, co by měl správný roadster mít. Krátký rozvor, nízko položené těžiště, dostatek výkonu a optimálně naladěný podvozek. Výsledek: skvělá ovladatelnost, přesné řízení a vysoká stabilita v zatáčkách.

 

Plátěná střecha

Plátěná střecha BMW Z4 Roadster je klíčem k ryzím zážitkům z jízdy s nebem nad hlavou. Ať už za pozdního letního večera nebo slunečného zimního dne, střecha se, kdykoliv budete chtít, otevře nebo zavře za pouhých deset sekund, a to do rychlosti až 50 km/h, takže vaše radost z jízdy nemá žádné další hranice.

 

Odhalte svůj styl

Perspektiva otevřené radosti z jízdy se stupňuje s každým detailem. Exteriér BMW Z4 Roadster ukazuje individuální styl v jeho nejčistší podobě. Je zřetelný, moderní a plný emocí.

 

Překonejte limity

BMW Z4 Roadster M40i nezná hranice. Množství detailů inspirovaných motorsportem vytváří silné emoce a poskytuje mimořádnou míru dynamiky a agility. Roadster, který přeměňuje touhu po svobodě do akcelerace.

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - Nové BMW Z4 2019
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO