Nové MINI. Nový originál.
28.2.2014  /  Rubrika: Nové modely

Nejnovější originál na světě. Nové MINI (F56) je již nyní k vidění na našem showroomu. Ruce na volant, nohu na plyn a jedeme!

Jestli jste si mysleli, že není možné udělat MINI ještě více vzrušující, tak přesně tohle se povedlo. Nové MINI spojuje kultovní design s moderními prvky 21. století, úhledně zabalený do pěti elektrizujících barev exteriéru. Kokpit prošet kompletním přepracováním a je napěchován nejnovějšími technologiemi a užitečnými funkcemi včetně služeb MINI Connected nebo na přání dodávaného Head-up displeje. Díky novým motorům MINI Twin Power Turbo je MINI nyní ještě rychlejší a úspornější. I když je nové MINI naplněné moderními technologiemi až po střechu, to nejdůležitější stále zůstává, pocit z jízdy jako v motokáře.

Již nyní můžete nové MINI vidět na našem showroomu a brzy jej pro Vám budeme mít k dispozici na vyzkoušení v rámci české předpremiery. O termínu zkušebních jízd budeme informovat na našem Facebooku, sledujte nás.

 

Rezervujte si testovací jízdu již nyní: Kontaktní formulářNový MINI Cooper S - Technické parametry:

  • Nový 4válcový motor TwinPower Turbo o objemu 2,0l se systémy variabilního řízení vačkových hřídelí, inovativním systémem zdvihu sacích ventilů Valvetronic a optimalizovaným přeplňováním.
  • 2,0i 141kW/ 192k
  • 300Nm
  • Kombinovaná spotřeba 5,8- 5,7l/100km
  • Emise Co2 136-133g/km
  • 0-100km/ h za 6,8s
  • Manuální 6ti stupňová převodovka

Ceny od 447.500 Kč vč. DPH + 5 LET SERVIS ZDARMA

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru