Připravte své BMW na zimu
9.10.2015  /  Rubrika: Servis

Pokles teplot nám jasně sděluje, že se k nám pomalu blíží paní zima. Jediný způsob, jak nebýt zaskočen všemi nástrahami zimního počasí, je nepodcenit přípravu...

 Již při teplotách kolem 7°C vykazují zimní pneumatiky mnohem lepší přilnavost a rovněž jejich brzdná dráha je kratší. Myslete na správnou zimní výbavu Vašeho BMW a platnou legislativu. Neustále myslíme na bezpečnost Vás a Vašich blízkých, a proto naleznete v naší nabídce BMW originální kompletní zimní sady kol i zimní pneumatiky, jejichž vývoji věnuje BMW velkou pozornost pro každý jednotlivý model. V rámci naší zimní kampaně Vám nabízíme za velmi atraktivní ceny vysoce kvalitní originální BMW zimní pneumatiky a kompletní zimní sady kol. Navíc ke všem BMW pneumatikám označeným hvězdičkou získáváte bezplatně BMW pojištění pneumatik na 2 roky. Pokud si u nás v období od 01. 10. 2015. do 30. 12. 2015 zakoupíte originální BMW sadu kol a pneumatik, získáte navíc nárok na jejich bezplatnou výměnu. Abychom se ujistili, že je Váš vůz v 100% kondici, dovolujeme si Vám nabídnout BMW Zimní prohlídku v hodnotě 700 Kč a zároveň pro Vás máme spoustu atraktivních servisních nabídek. Máte jakékoli dotazy nebo si chcete rovnou domluvit termín pro výměnu pneumatik? Jednoduše nás kontaktujte na telefonním čísle 810 888 105 a my Vám rádi pomůžeme. Těšíme se na Vás.

PS: Šetřete místem a buďte bez obav: Postaráme se i o Vaše letní kola a pneumatiky. Za poplatek je ošetříme a uskladníme tak, aby Vám i v příští letní sezoně co nejlépe opět sloužily na Vašem voze.
 

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru