Renocar slaví 25 let
30.1.2015

Rok 2015 oslavíme a budeme rádi, když přijmete naše pozvání a budete slavit s námi.

Těšíme se na vás v našich autosalonech v Praze i v Brně.

Když se náš táta v roce 1968 poprvé posadil do bavoráku, nejspíš netušil, jak se tím změní celý jeho život. Vůz ho okouzlil tak, že chtěl přijít na kloub všem dokonalostem jeho motoru, převodovky, podvozku...
Roky pak o víkendech opravoval bavoráky všem nadšencům, kteří měli to štěstí a mohli si v 80. letech dopřát radost z jízdy v BMW. I když to byla auta deset dvacet let stará, nechyběla jim chuť dovézt svého řidiče vždy do cíle.
Když se pak naskytla v 89. možnost podnikat, dlouho neváhal a spojil svoji vášeň pro „modrobílou vrtuli“ s obživou rodiny.
V květnu 1990 byla založena společnost Renocar

Renocar Historie

Posledních 25 let se den co den utvrzujeme v tom, že hlavním, co vám nabízíme, nejsou automobily. Jsme prostředníkem radosti z jízdy a cestování. Děláme všechno proto, abyste se mohli spolehnout nejen na své auto, ale i na nás jako partnera. V osobním i pracovním životě. 
Vážíme si toho, že můžeme být průvodcem na vaší cestě ke skvělým vozům, i toho, že nám na této cestě věříte. Vy a vaše spokojenost jsou totiž nejlepším měřítkem kvality naší práce.
Rok 2015 oslavíme a budeme rádi, když přijmete naše pozvání a budete slavit s námi. Těšíme se na vás v našich autosalonech v Praze i v Brně.

Renocar Brno Slatina
Renocar Praha Čestlice

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru