Servisní služby

Pro objednání na servis do Renocaru můžete využít služeb našeho zákaznického centra Renocar.

Telefonní číslo pro objednání na servis:  +420 810 018 801

Centrum zákaznických služeb Renocar


Nebojte se nás, nejsme ústředna, call centrum a ani recepce. Naše Centrum zákaznických služeb boří mýty.
Vyzkoušejte nás a dejte nám příležitost vyřešit, co Vás momentálně trápí. Objednáme Váš vůz na servis, poskytneme informace o voze, nad kterým právě uvažujete.
 
Prodejci i servisní poradci proškolili náš tým tak důkladně, abychom Vám byli nápomocni v 99,9% případů, ve kterých se na Renocar obracíte.
 
Myšlenka Centra zákaznických služeb se zrodila před 7 lety, kdy jsme absolvovali několik návštěv auto dealerství
ve Velké Británii, ve kterých toto oddělení pro klienty mají již zaběhlé. Toto oddělení úzce spolupracuje se servisními poradci a prodejci a řeší požadavky klientů v aktuálním čase.
 
Servisní poradci i prodejci se díky tomuto centru mohou plně věnovat klientům, kteří jsou již do Renocaru objednaní na servis nebo mají sjednanou schůzku či zkušební jízdu s prodejcem.
 
 
         
  
 
Pevně věříme, že náš tým v této sestavě bude na nějaké období stabilizovaný a díky tomu, že nejsme Call centru,
tak nás „nemoc Call center nepostihne“.
Veliký nápor telefonních i e-mailových dotazů bude rovnoměrně rozložen
mezi všechny členy tohoto týmu a stres, který má za následek vysokou fluktuaci na odděleních tohoto druhu, tímto odbouráme.
Díky navýšené kapacitě našeho týmu, můžeme věnovat  více času Vám našim klientům.
 
Těšíme se na kontakt s Vámi.
Tým Centra zákaznických služeb
 

 
                             Řekli o nás: 
 

“Příjemné a kvalifikované kolegyně, které se stále učí a pracují na zlepšení svých znalostí a dovedností k maximálnímu splnění zákaznických potřeb.
Snadné jednoduché vyřízení všech zákaznických požadavků na jednom místě.”
  
Tomáš Franěk
Aftersales Manager Brno
 
 

“Zřízením centra zákaznických služeb, vnímám jako velmi pozitivní a vstřícný krok směrem k našim zákazníkům. Zřízením tohoto centra se “de facto” eliminovala možnost se zákazníkům nedovolat jak už na brněnskou, či pražskou pobočku dealerství.
Team proškolených zaměstnanců, zaměstnankyň, vždy nalezne pochopení a to nejlepší řešení nebo radu pro volajícího zákazníka.”
 
František Lokaj
Vedoucí servisu BMW Brno
 
 

Zákaznické centrum RENOCAR jsme vybudovali s cílem zajistit transparentní a efektivní komunikaci s našimi klienty. Především v ranních a podvečerních hodinách jsou naši pracovníci příjmu servisu velmi vytíženi a nemohou s patřičnou rychlostí vyřizovat telefonické dotazy a potřeby našich klientů.
Zákaznické centrum proto integruje veškeré telefonické služby namířené směrem dovnitř RENOCARu a též i aktivně směrem k našim klientům.
Spoléháme na komunikativnost a příjemné vystupování kolegyň našeho zákaznického centra, čímž uvolňujeme ruce pracovníkům obsluhujícím zákazníky přítomné na příjmu servisu či showroomu nových vozů.
Telefonická komunikace s našimi klienty tak má jednotnou formu s vysokým standardem typickým pro kulturu BMW, která významně přispívá ke spokojenosti zákazníka.“   
  
Ing. Milan Pulda
Výkonný ředitel Praha Čestlice
 
 
 
 

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru