Střešní stan AUTOHOME pro nové MINI Countryman.
9.7.2018  /  Rubrika: Aktivity

Připravte se na velmi neobvyklé výlety do přírody: nejnovější generace britského všestranného vozu je ideální pro únik z rutiny běžného života.

Pro všechny, kteří potřebují vypnout.


Díky velkorysému prostoru až pro pět cestujících a jejich zavazadla a také volitelnému pohonu všech kol ALL4 je nejnovější generace všestranného automobilu britské prémiové značky skvěle vybavena pro výlety. 

Montáž mobilního přístřešku usnadňují standardně nabízené střešní ližiny nového MINI Countryman. Ty dovolují použít pro tento model specifické střešní nosiče – dostupné jako Originální příslušenství MINI. 


Složený střešní stan je sotva rozpoznatelný od běžného střešního přepravního boxu. Rozbalení stanu je pouze záležitostí uvolnění bezpečnostních přesek – dvou vpředu a jedné vzadu. Stanová nástavba se poté automaticky napřímí prostřednictvím čtyř plynových vzpěr.

Výška uvnitř mobilního ubytování dosahuje 94 centimetrů. Pro výstup do nejvyššího patra MINI Countryman slouží pevný hliníkový žebřík.

Spací plocha pro všechny MINI fanoušky, kteří potřebují vypnout, ale na spaní mají vysoké požadavky, činí 2,10 metru na délku a 1,30 na šířku – dostatečný prostor k tomu, aby se zde vyspaly dvě osoby.


Pasažérům nového MINI Countryman poskytne domov kdekoliv, kde se cítí dobře.

Kontaktní formulář

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru