Zimní pneumatiky Goodyear
7.11.2014  /  Rubrika: Příslušenství

Zimní nabídka pneumatik Goodyear

Navštivte náš e-shop s pneu.

Zimní pneumatiky Goodyear:

e-shop s pneumatikami a alu disky

Bezpečná jízda při teplotách pod 7 °C: výkon zimní pneumatiky se s klesající teplotou zvyšuje. Zimní pneumatiky Goodyear jsou vyrobeny ze speciální směsi s vysokým obsahem křemíku, která zajišťuje snazší ovladatelnost vozidla na studených silnicích, umožňuje lepší rozjezd, zastavení a otáčení nežli letní nebo celoroční pneumatika.

Silný záběr na studených a zmrzlých silnicích: zimní pneumatiky mají široké bloky běhounu a dodatečné zářezy v běhounu zvané „lamely,“ které poskytují pneumatice mimořádný záběr na zimních silnicích a vytlačují nahromaděný sníh. Některé zimní pneumatiky jsou opatřeny hřeby pro mimořádně silný záběr – to je důležité tam, kde je tvrdý led po celou zimu.


 

   

 

Goodyear UltraGrip Performance 2

   

Bezpečná přilnavost na kluzkých zimních silnicích

Díky směsi běhounu, která udržuje přilnavost v extrémně chladném počasí, podává pneumatika UltraGrip Extreme vynikající výkon za všech zimních podmínek. Užijte si snadnější akceleraci i stoupání díky pilkovitým obvodovým drážkám v běhounu. Technologie Adaptive SipeGrip zlepšuje přilnavost a brzdnou sílu na ledu a zledovatělém sněhu.

   

Dobrá ovladatelnost za mokra i za sucha

Pneumatika UltraGrip Performance 2 je navržena pro jízdu s vysokým výkonem. Udržuje si optimální tuhost a umožňuje tak jistější ovladatelnost za sucha i za mokra. Středový pás zajišťuje nepřetržitý kontakt s povrchem vozovky, což vede k přesnějšímu manévrování za sucha.

   

Snížené riziko aquaplaningu

Drážky běhounu ve tvaru V rychle odvádějí vodu z povrchu pneumatiky a pomáhají tak udržet kontrolu za mokra či na sněhové břečce.

   

Tichá a pohodlná jízda

Cestujte ve větší tichosti díky sekvenčnímu uspořádání bloků, které udržují hlučnost na minimu.


      

Goodyear UltraGrip 8

 

Kratší brzdná dráha na sněhu

Využijte kratší brzdnou dráhu tam, kde na ní nejvíce záleží, díky technologii Goodyear 3D-BIS®. Tento systém zámkových bloků pomáhá zajistit až o metr kratší brzdnou dráhu na sněhu než je průměrný výkon konkurenčních zimních pneumatik.
* Pneumatika UltraGrip 8 vykázala o 3 % kratší brzdnou dráhu v porovnání s průměrným výkonem dvou předních konkurentů. Brzdná dráha na sněhu při brzdění z 50 km/h na 5 km/h

 

 

Vyšší přilnavost na zimních silnicích

Dopřejte si jistější přilnavost za každého chladného počasí. Směs běhounu pro zimní podmínky zachovává vysokou přilnavost i při teplotách pod 7 °C. Pomaleji se opotřebovává a tím dává těmto zimním pneumatikám delší kilometrovou životnost.

 

Zlepšená ovladatelnost

Technologie Goodyear 3D BIS® zlepšuje ovladatelnost v nepředvídatelném zimním počasí – od mokré či suché vozovky po led, sníh a sněhovou břečku. Optimalizovaný tvar pneumatiky umožňuje kontakt větší plochy gumy s vozovkou a tím zvyšuje kontrolu na kluzké vozovce. Díky dezénu běhounu s drážkami ve tvaru V udržuje pneumatika UltraGrip 8 dobrou ovladatelnost i při opotřebení.
 

Vysoká odolnost proti aquaplaningu

 Pneumatika UltraGrip 8 snižuje riziko aquaplaningu na mokré vozovce a na sněhové břečce. Dvojitá drážka ve tvaru V – jedna k odvádění vody a druhá pro přilnavost na sněhu – zajišťuje kontrolu za mokra a při tání. Při testování proti konkurenci vykázala pneumatika UltraGrip 8 o 16 % vyšší odolnost proti aquaplaningu na cestách s množstvím zatáček.  ** Srovnání s průměrným výkonem dvou předních konkurentů.


      

Goodyear UltraGrip 9

 

Spolehlivé ovládání a brzdění na sněhu

Využijte výhod kratší brzdné dráhy, když na tom nejvíce záleží – díky technologii 3D BIS Technology® společnosti Goodyear zajišťující vynikající výkonnost pneumatiky v zimních podmínkách.

 

Vynikající odolnost proti aquaplaningu

Hydrodynamické drážky pomáhají odvádět vodu z povrchu pneumatiky – cílem je snížit riziko aquaplaningu a zlepšit záběr na tajícím sněhu.

 

Optimalizované opotřebení běhounu

Technologie optimální výkonnosti běhounu (Tread Optimal Performance Technology) pro indikaci optimalizovaného opotřebení běhounu


      

Goodyear UltraGrip 8 Performance

 

Sebevědomé řízení na sněhu

Sebevědomé cestování na zasněžených silnicích Pneumatika UltraGrip 8 Performance poskytuje vynikající přilnavost a brzdění na zledovatělém sněhu díky využití tří různých typů lamel. Středové žebro ve tvaru pilky funguje jako sněžný pluh. Zachytává se za povrchový sníh a poskytuje tak větší záběr.

 

Vynikající výkon na ledu

Pneumatiky UltraGrip Performance mají rozsáhlou kontaktní plochu, která zlepšuje ovladatelnost na ledu. Siliková směs běhounu zachovává dobrou přilnavost i za nízkých teplot.

 

Snížené riziko aquaplaningu

Speciální hydrodynamické drážky běhounu rychle odvádějí vodu z povrchu pneumatiky a pomáhají tak udržet kontrolu za mokra či na sněhové břečce.

 

Dezén šetřící palivo

Lehká konstrukce pneumatiky snižuje valivý odpor, spotřebu paliva a emisí CO 2.


Navštivte náš e-shop
s pneumatikami a ALU disky:
e-shop s pneumatikami a alu disky

Pro bližší informace
nás kontaktujte:

Kontaktní formulář
 

 

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru