Aktuálně z Renocaru

Remus

Remus. Nejlepší volba pro sportovní výfuky.

Remus.


Společnost Remus je renomovaným rakouským výrobcem sportovních výfuků, a pokud jde o tento druh zboží, v této značce se rozhodně nespletete. V Renocaru máme s výfuky Remus dlouholeté skvělé zkušenosti, a proto je také najdete v naší nabídce. Svým zákazníkům můžeme značku Remus rozhodně doporučit. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace.

Play now

 

Špičková kvalita, pozitivní vliv na motor a exkluzivní desing

Příběh firmy Remus se začal psát v roce 1990. Na jeho začátku stálo pět zaměstnanců a mnoho dobrých nápadů. Dnes je rakouský výrobce lídrem na trhu se sportovními výfukovými systémy a dodává je do 60 zemí celého světa. Špičkovou kvalitu produktů a dokonalou montáž zajišťují ty nejmodernější stroje a výrobní postupy, jako například řezy laserem nebo takzvaný hydroforming, tedy tvarování materiálů vysokotlakou kapalinou.

Know-how zaměstnanců, vlastní oddělení pro výzkum a vývoj nebo náročné zátěžové testy, kterými výfukové systémy prochází, to vše vede k perfektnímu výsledku.

Dokonalá kombinace akustických, tepelných a mechanických vlastností je zde jistotou. K tomu připočtěme pozitivní vliv na výkonové charakteristiky motoru. V Remus však myslí i na design, a tak získáte nejvyšší možnou kvalitu i s exkluzivním vzhledem. Na takovém renomé této společnosti se bezpochyby podepisují i bohaté zkušenosti z motosportu, do něhož firma s úspěchem vstoupila prakticky hned na začátku své existence.

Auto i moto výfuky

Remus je zvláště oblíbenou značkou mezi motorkáři. Pokud tedy hledáte sportovní výfuk na motorku, pak vězte, že k dispozici jsou výfukové systémy pro všechny možné druhy motocyklů. Od supersportů, přes off roady a choppery, až po skútry. U motorek i automobilů platí, že zde vybavíte prakticky každou značku.

Zvukové i elektronické systémy

V nabídce najdete opravdu mnoho. Výfukové tlumiče, univerzální koncovky, titanové výfukové systémy, zvukové systémy umožňující nastavení zvuku a výkonu výfuku či elektronické přístroje, které umožní využít potenciál motoru na maximum. A to je samozřejmě výčet jen některých produktů, které se rodí v rakouském městečku Bärnbach, jež je pro Remus domovem.

Více informací