Akční nabídky - Motorrad

Zpět na akční nabídky Motorrad

Akce ukončena: 5 let tovární záruky zdarma

Pro skútry BMW C 400 X a C 400 GT.

V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V možnostech městského a příměstského cestování otevřely středně velké skútry C 400 X a GT dveře novým možnostem především zábavy, která je z jejich projevu patrná. Vodou chlazený čtyřtaktní jednoválec se 4 ventily na válec a výkonem 25 kW a 35 Nm je ideální volbou svižného i ekonomického provozu.

Nyní navíc s prodlouženou tovární zárukou na 5 let zdarma, a to pouze v měsíci červnu a červenci!

C 400 X je výborně ovladatelný a živý. Zároveň nepřehlédnutelný- dostupný je v barevných provedeních: Zenith- Modrá metalíza, Alpská bílá a Black storm- Černá metalíza. Jak již naznačuje jeho konstrukce, skútr C 400 X střední velikosti byl stvořen pro město – je lehký a dobře ovladatelný. Při pohledu zepředu působí díky úpravě ve tvaru V dynamicky a mobilně – silueta, která zdůrazňuje, že C 400 X vynikne v úzkých uličkách a hustém provozu. C 400 X navíc odkazuje i na robustnost a spolehlivost řady GS: vzpřímené proporce, náznak předního blatníku, jasné, grafické oddělení barevných dílů kapotáže a velké asymetické čelní světlo s čelními LED světly a horizontálním světlem pro denní svícení ve tvaru Y jsou toho jasným důkazem. Díly kapoty však nezdůrazňují jen jeho městskou eleganci, ale chrání jej také proti větru a nepřizni počasí. Jeho štíhlé zadní linie nesou výraz a vysílají jasnou zprávu všem, koho necháte za sebou: městská mobilita může být i takhle jednoduchá, rychlá a beze stresu.
Seznamte se s naší nabídkou.

C 400 X od 179.000,- vč DPH

C 400 GT má stejné přednosti jako model X a přidává navíc: elegantní díly opláštění s velkoformátovým čelním štítem, které ochrání před nepřízní počasí. Pohodlně a ergonomicky tvarované sedadlo je zárukou komfortního sezení - ať už při krátkém výletu nebo při delším cestování. C 400 GT na pohled zaujme LED hlavním světlometem s volitelným denním svícením s integrovanými přední blinkry. A co vypadá opravdu dobře zepředu, je působivé i zezadu: úzké, progresivní a plné emocí. GT je dostupné v barvách: Bílé Alpine, Šedé metalíze Moonwalk grey a Černé metalíze Black Storm.
Seznamte se s naší nabídkou.

C 400 GT od 207.500,- vč DPH

Nemůžete se rozhodnout? Neváhejte a kontaktujte nás:

Tel.: 548 141 599
E-mail: prodej@renocar.cz