Aktuálně z Renocaru

BMW M Performance Parts

Extra dávka adrenalinu.

BMW to je dynamika, inovativní technologie a mnohaleté zkušenosti z oblasti motorsportu. Pomocí BMW M Performance Parts lze tyto prvky přenést ze závodní dráhy do běžného provozu: díky dodatečně instalovaným komponentům pro vylepšení aerodynamiky, hnacího ústrojí, kokpitu a podvozku, můžete dodat svému BMW nekompromisní sportovní charakter.

Více informací

Mřížkovaná maska chladiče navržená pro individualistický vzhled a vyjádření síly. Leskle černý střešní spoiler dodává vozu sportovnější výraz a zlepšuje aerodynamické vlatsnosti vozu. Karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek jsou individualistickým sportovním doplňkem. Ručně výráběný karbonový zadní difuzor vytváří celkový maskulinní vzhled.

Karbonový zadní spoiler je zásluhou použití high-tech karbonu je nejen lehký, ale také velmi pevný. Karbonový přední splitter Pro přispívá k optimalizované aerodynamice a umocňuje maskulinní výraz vozu. Premiový interiér tvořený karbonovým obložením - uhlíková vlákna spojená speciálním plničem a nakonec lakovaná sametově matným ochranným lakem.

Technologicky vyspělý materiál karbonové kapoty dodává vozu sportovní vzhled a současně snižuje možnost. Další významnou úsporu hmotnosti přináší karbonová střecha. Exkluzivní vzhled vozu dodávají karbonový přední blatník nebo karbonový zadní difuzor ruční výroby. Třešničkou na dortu je karbonové víko zavazadlového prostoru s přiznaným, viditelným karbonem.

Kvalitně ručně vyráběná karbonová maska chladiče je výrazným designovým prvkem přídi vozu. Odlehčená kovaná kola 20" Y-spoke 863 M v matně šedé barvě Ferric Grey s vyfrézovaným nápisem BMW M Performance propůjčují vozu exzkluzovně sportovní vzhled. Sada ručně vyráběných karbonových prahů opticky prodlužuje délku vozu a přidává tak na dynamice. Dokonale zpracované koberce s logem M a nápisem M Performance dotahují prémiový interiér vozu.

KOKPIT: DOPŘEJTE SI POCIT JAKO NA ZÁVODNÍM OKRUHU.

Nasedněte a okamžitě zaujměte první místo na startovní pozici: s BMW M Performance Parts můžete uvnitř svého BMW vytvořit autentickou atmosféru automobilových závodů – vybavte jej kryty pedálů z nerezové oceli, exkluzivními prvky z karbonových vláken nebo volantem čalouněným Alcantarou s karbonovým obložením a závodním displejem.

Pro více informací nás kontaktujte:

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz