BMW M240i Coupé

 

Nespoutaný, dynamický, z nuly na stovku za 4,8 sekundy. BMW M240i Coupé je určeno pro nekompromisní výkon. Speciálně naladěný M sportovní podvozek, optimalizované výkonné komponenty a impozantní výkon zážehového 6válce M Performance TwinPower Turbo s výkonem 340 k čisté radosti z jízdy způsobují známé vedlejší účinky: zvýšené množství adrenalinu a spoustu vzrušení. Radikálně sportovní ambice BMW M240i Coupé jsou na pohled okamžitě viditelné – sebevědomý vzhled dávají najevo exkluzivní designové prvky M Performance.

6 válců, objem 3,0 litru. Jedinečná agilita a vysoká každodenní využitelnost. Spojená v jedinečný systém pohonu, který jasně ukazuje svou výjimečně sportovní DNA. 6válcový zážehový motor M Performance TwinPower Turbo ohromuje spontánní odezvou a vysokým točivým momentem i v nízkých otáčkách. Výsledkem je maximální točivý moment 500 Nm a zrychlení, které vám vyrazí dech. Mimořádný talent pohonné jednotky akusticky rovněž zdůrazňuje zvuk motoru BMW M240i Coupé.
Kromě typické masky chladiče s dvojicí ledvinek a světlometů tvořených kompletně technologií LED je příď nezaměnitelná i svými působivými, zvětšenými nasávacími otvory, které jsou součástí standardně dodávaného M aerodynamického paketu s designovými prvky v šedé barvě Ferric Grey. Tuto barevnou kombinaci perfektně doplňují 18“ M kola Double-spoke 436 M v šedém provedení Ferric Grey. Standardně dodávané M sportovní brzdy pak nabízejí vzrušující střídání akcelerace a brzdění. Koncovky výfuků na obou stranách v černém chromovaném provedení jsou známkou mocných výkonů a prozrazují přítomnost upraveného výfukového systému bez středového tlumiče a s aktivní klapkou.
Exkluzivní M Performance designové prvky v BMW M240i Coupé kombinují sportovní atmosféru a výjimečný styl. Ultramoderní přístrojová deska se vyznačuje digitálním označením modelu a nabízí optimální přehled o informacích relevantních pro jízdu.

Motor


 

 

340 K.

Vyladěný design, motor s výkonem 340 k (250 kW) a do posledního detailu optimalizované řízení a podvozek na první pohled definují bouřlivé jízdní zážitky. Všechny komponenty jsou vzájemně sladěny, každý detail byl vyvinut tak, aby nabídl čistou radost z jízdy. BMW M240i Coupé je nezpochybnitelné prohlášení působivých výkonů, zabalené v kompaktním sportovním coupé. Každý den během každodenního života.

BMW M240i


Zážehový řadový 6válec

Maximální rychlost: 250 km/h

Zdvihový objem: 2 998 cm3

Výkon: 250 kW / 340 k

Max. točivý moment: 500 Nm

Zrychlení 0 – 100 km/h: 4,8 s

Kombinovaná spotřeba paliva: 7,8 l/100 km

Kombinované emise CO2: 179 g/km

BMW M240i xDrive


Zážehový řadový 6válec

Maximální rychlost: 250 km/h

Zdvihový objem: 2 998 cm3

Výkon: 250 kW / 340 k

Max. točivý moment: 500 Nm

Zrychlení 0 – 100 km/h: 4,4 s

Kombinovaná spotřeba paliva: 7,4 l/100 km

Kombinované emise CO2: 169 g/km

 

Žádné skladové vozy k tomuto modelu nejsou k dispozici

Máte dotazy? Chcete si domluvit testovací jízdu? Ozvěte se nám