Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

MINI RESOLUTE EDITION.

IKONA STYLU. ZÁVODNÍ GENY.

Modely MINI Resolute Edition, inspirované naší bohatou tradicí v otázkách designu a závodními úspěchy, okamžitě zapůsobí svým čistým, autentickým stylem a optimistickým přístupem. Jsou poháněny odvahou, vznikly na základě městských vibrací a vyzývají nás k jinému myšlení. Součástí naší DNA jsou mimořádné jízdní schopnosti a nespoutaný pocit zábavy za volantem jako v motokáře.

Poznejte MINI Resolute Edition:

Nyní v nových barvách

SYTĚ ZELENÁ BARVA REBEL GREEN.

MINI Resolute Edition je lakované nádhernou zelenou barvou Rebel Green. Tato sytá barva vzdává hold původní zelené barvě MINI Cannaught Green, používané u modelu Austin 1100. Doplňují ji podmanivé, pro tuto edici specifické pruhy na kapotě, které dokonale ladí s bronzovou barvou Resolute Bronze, jež nechává auto ještě více vyniknout.

PROPRACOVANÉ DESIGNOVÉ PRVKY.

MINI Resolute Edition se vyznačuje nejen odvážným a moderním designem nárazníku. Rámečky předních a zadních světel, kliky dveří, boční ozdoby a mnoho dalších prvků jsou vyvedeny v bronzové barvě Resolute Bronze a jemnými detaily posilují individualistický a dynamický charakter.

NÁPADNÁ KONTRASTNÍ STŘECHA A KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK.

Kontrastní střecha a kryty zrcátek v bílé barvě Pepper White se skvěle doplňují s karoserií v zelené barvě Rebel Green a odkazují na sportovní původ a tradici značky MINI. Volitelně dostupná černá střecha a kryty zrcátek jsou samozřejmě stejně ikonické.

TAJEMNÝ STYL PODTRHUJÍ LESKLE ČERNÉ PRVKY PIANO BLACK.

Jedinečné prvky, jako jsou koncovky výfuku, loga MINI na kapotě a víku zavazadlového prostoru a vnitřní rámeček masky, jsou v leskle černém provedení Piano Black, které dodává vozu atmosféru magického tajemství a vybroušené elegance.

VELKOLEPÉ ENTRÉE. KAŽDÝ DEN.

Již samotné nastupování do MINI Resolute Edition je zásluhou specifických prahových lišt na straně řidiče a spolujezdce speciálním zážitkem, a to každý den v týdnu. Název této edice se nám tak líbí, že jsme slovo „Resolute“ umístili na volant.

POUTAVÉ BOČNÍ OZDOBY.

Edici MINI Resolute poznáte, jakmile ji spatříte, mimo jiné díky exkluzivním bočním ozdobám, hrdě se vyjímajícím na předních blatnících lakovaných zelenou barvou Rebel Green. Na jednu stranu stylové, na stranu druhou praktické. Jejich elegantní design spolu s prvky v bronzové barvě Resolute Bronze vyzařují jemnou, ale nepřehlédnutelnou individualitu.

JASNĚ ROZDĚLENÁ LINIE BOKŮ.

Důmyslnější a rozhodnější vzhled zajistí leskle černé provedení lišty oddělující prosklení a tělo karoserie, které je vyhrazeno exkluzivně edici MINI Resolute. Působí sportovně a elegantně a zároveň dokonale doplňuje ostatní prvky exteriéru. 


(Není k dispozici pro MINI Cabrio Resolute Edition.)

PROPRACOVANÁ PALUBNÍ DESKA V DESIGNU RESOLUTE.

Neodolatelně přitažlivá a moderní palubní deska s exkluzivní fólií v designu Resolute ukazuje, jak dobře může interiér vašeho MINI vypadat a jak dobře se v něm můžete cítit.

VOLANT ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ NAPPA.

Tento ergonomicky tvarovaný volant čalouněný kůží Nappa je estetický a příjemný na dotek, současně se vám bude obzvlášť dobře držet a dodá vašemu interiéru sebevědomý a sportovní charakter. Je vybaven tlačítky pro obsluhu telefonu, hlasového ovládání a audiosystému, doplňuje jej také pro tuto edici specifické označení umístěné na svislém ramenu. 

ČALOUNĚNÍ KOMBINACÍ LÁTKA/KOŽENKA BLACK PEARL.

Nic nevystihuje řemeslné zpracování, které dodává interiéru MINI Resolute Edition jeho módní vzhled, lépe než exkluzivní kombinace látkového a koženého čalounění v provedení Black Pearl Light Chequered ve spojení s černým provedením interiéru. Pečlivě zpracované opěrky pro kolena a loketní opěrky dotvářejí sebevědomou a hodnotnou atmosféru v interiéru.

MINI 3DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

Mám zájem

MINI 5DVEŘOVÉ RESOLUTE EDITION.

Mám zájem

MINI CABRIO RESOLUTE EDITION.

Mám zájem

MINI ELEKTRICKÉ RESOLUTE EDITION.

Mám zájem

 

VŠECHNY EDICE MINI