Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

MINI SE již od 8.999 Kč měsíčně*

Je blíže než si myslíte.

Využijte této naší nabídky a pořiďte si nové MINI SE ještě dnes a užívejte si tak radost z jízdy v čistě elektrickém MINI.

MINI SE již od 8.999 Kč bez DPH měsíčně.*

Výhody elektromobilu MINI:

  • Záruka na baterie 8 let / 160 000 km
  • Parkování zdarma ve vybraných městech
  • Nabíjecí místa v navigaci
  • Dojezd až 253 km
  • Veřejné nabíjení 0 - 80 % za pouhých 36 minut (50 kW)
  • Úspora oproti konvenčním motorům

Mám zájem

 

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a krátkými převisy dodávají elektrickému MINI jeho "napružený" sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla a žluté logo S. Výrazné detaily ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu MINI na silnici ještě individuálnější vzhled. Pokud se chcete odlišit ještě víc, jsou připravené volitelné kliky dveří a další designové prvky v leskle černém provedení Piano Black. Celkový styl uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců.

Více informací


*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vozidlo MINI F56 BEV za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a uvedené motorizace a výbavy. Splátka obsahuje pojištění - povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Splátka s DPH je 10 889 Kč měsíčně. Nabídka platí pro plátce DPH na limitované množství vozů s platností od 9. 6. 2021 do 30. 09. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování.