Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

MINI UNTAMED EDITION.

PROŽÍT ŽIVOT NAPLNO.

Edice MINI Countryman Untamed Edition čerpá inspiraci z přírody a je stejně dobrodružná a odvážná jako vy. Promyšlená koncepce a robustní design se snoubí v dokonalé rovnováze s výkonem a udržitelností. Tato edice je oslavou autentičnosti a syrovosti, vrátí vás zpět ke kořenům a nabídne svobodu a flexibilitu, abyste se mohli vydat, kamkoliv vás vaše toulavá mysl zavede.

Poznejte MINI Untamed Edition:

Nyní v nové bavrvě

NEZKROTNOST MÁ V NÁZVU.

Ručně psaná grafika s názvem edice po obou stranách stylově zdobí zadní okno. Tento osobitý nápis "Untamed" se v osvětlené podobě nachází také na palubní masce a zvýrazňuje svislé rameno volantu. Nic není tak sebevědomé jako individualita. Buď ji máte, nebo ne. 

NOVÁ 18'' KOLA Z LEHKÉ SLITINY MINI UNTAMED S DVOUBAREVNÝMI PAPRSKY.

Tato výrazná 18" kola z lehké slitiny dodají vašemu MINI robustní a terénní vzhled. Ten zdůrazňuje jejich úžasná dvoubarevná povrchová úprava.

STŘECHA, STŘEŠNÍ LIŽINY A KRYTY ZRCÁTEK V LESKLE ČERNÉM PROVEDENÍ PIANO BLACK.

Střecha, kryty zrcátek a střešní ližiny v leskle černé barvě Piano Black vytvářejí v kombinaci s šedou barvou karoserie Momentum Grey výrazný kontrast.

DESIGN PRAHOVÝCH LIŠT.

Pro tuto edici specifické prahové lišty nechrání pouze lak karoserie MINI před ušpiněním a škrábanci způsobenými blátem, špínou nebo obuví. Vyznačují se jedinečným, přírodou inspirovaným vzorem, který se opakuje na bočních ozdobách, čalounění a palubní desce, a umocňují celkovou propracovanost a vzhled.

LESKLE ČERNÉ OZDOBNÉ PRVKY PIANO BLACK.

Elegantní leskle černé designové prvky Piano Black dodávají rámečkům předních a zadních světel, klikám dveří a nové masce chladiče vašeho MINI Countryman více stylu a charismatu. Toto klasické provedení odvážným způsobem vylepšuje kultovní vzhled a osobitost MINI.

BOČNÍ OZDOBY VYROBENÉ 3D TISKEM.

Tyto exkluzivní boční ozdoby na předním blatníku mají elegantní design MINI Untamed. Kontrastní modrá barva Frozen Bluestone, inspirovaná spřízněností MINI s přírodou, vyzařuje jemnou individualitu.

DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU.

Exkluzivní palubní deska čerpá inspiraci z přírody a je opatřena osvětlenou dekorační fólií a líbivým označením "Untamed". Ať už vás venku čeká jakákoli cesta, interiér ve vás navodí pocit klidu a pohody.

VOLANT POTAŽENÝ KŮŽÍ NAPPA

Tento ergonomicky tvarovaný volant čalouněný kůží Nappa je estetický a příjemný na dotek, současně se vám bude obzvlášť dobře držet a dodá vašemu interiéru sebevědomý a sportovní charakter. Je vybaven multifunkčním ovládáním audiosystému či systému udržování rychlosti s brzdnou funkcí. Uprostřed je na svislém rameni umístěn štítek s ručně psaným názvem edice.

PŘEPYCHOVÁ ZELENÁ SEDADLA HIGHLAND GREEN.

Nic nevystihuje promyšlenost, s jakou byl vytvořen svůdný interiér MINI Countryman Untamed Edition, lépe než exkluzivní sedadla MINI Yours Leather Lounge v zelené barvě Highland Green. Celkový obraz dotváří s jadrnou určitostí barevně sladěná látka v oblasti ramen a pro tuto edici specifické lemování.

MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

Mám zájem

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

Mám zájem

 

VŠECHNY EDICE MINI