Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

MINI UNTOLD EDITION.

NEOČEKÁVANÝ GENTLEMAN.

Nikdy nekončící snaha MINI o zdrženlivý styl a důmyslné zpracování se projevuje v kultivovanosti vyvedené do extrému. V edici MINI Clubman Untold Edition tato filozofie znovu ožívá. Tento uhlazený gentleman má také svoji tajemnou stránku. Miluje kontrasty a chce objevovat nezávislý životní styl. Dosahuje jedinečné rovnováhy mezi tradičními hodnotami a extrémní propracovaností, která je někdy až nepřiměřená. Vyzařuje z něj sebejistota, která potěší i náročného pozorovatele.

Poznejte MINI Untold Edition:

Nyní v nové barvě

PRUHY NA KAPOTĚ EDICE UNTOLD.

Jemný zelený lak Sage Green doplňují pruhy na střeše a kapotě, které byly navrženy speciálně pro tuto edici. Pruhy se skládají z jemných designových linek, které vytvářejí vzrušující hru světla a stínu a podtrhují exkluzivitu edice MINI Clubman Untold Edition. Tyto kontrasty nevtíravě zdůrazňují přitažlivé tvary karoserie a stylově ladí s barevným provedením střechy a krytů zrcátek.

VELKOLEPÉ NASTUPOVÁNÍ. POKAŽDÉ.

Již nastupování do edice MINI Clubman Untold Edition je zážitek sám o sobě. Jeho prahové lišty zdobí specifická mosazná barva Refined Brass. Další dávku individuality vozu dodají podlahové koberce specifické pro danou edici, které zaujmou svými koženými lemy v šalvějově zelené barvě Sage Green a s vyraženým písmenem „U“. Nejenže pomáhají chránit interiér vašeho MINI, ale současně mu dodávají i nápadnou propracovanost. 

3D TISKEM VYROBENÉ BOČNÍ OZDOBY.

Tyto exkluzivní boční ozdoby v barvě Sage Green Dark jsou stylové a zároveň praktické a předním blatníkům vtiskly osobitý ráz tím, že plynule navazují na designové linie exteriéru, ale současně je působivě přerušují. Jejich zešikmení v přední části je rovnoběžné se spárou kapoty motoru, směřující šikmo dolů a odkazující na výrazné svary původního Mini. Jsou výrazným designovým prvkem při pohledu z boku.

PROJEKCE LOGA UNTOLD.

Inovativní dveřní projektor MINI se automaticky aktivuje při otevření dveří a promítá na zem motiv písmene „U“, který je charakteristický pro danou edici. Definuje ducha MINI Clubman Untold Edition, odráží designové linie, které vůz definují, a zajistí okamžitou pozornost. I při slabém osvětlení posiluje při každém nastupování a vystupování individualitu.

PROPRACOVANÉ POVRCHY INTERIÉRU EDICE UNTOLD.

Poutavé interiérové ozdobné prvky v mosazné barvě Refined Brass vytvářejí úžasný kontrast s plochami v zelené barvě Sage Green, která je specifická pro danou edici. Odrazem designového stylu exteriéru a souhrou světla a stínu vzniká vzrušující dojem pohybu. Horizontální linie interiéru vede přes celou šířku palubní desky až do prostoru řidiče. Rámečky ventilačních otvorů v barvě Refined Brass na palubní desce vytvářejí elegantní přechod do obložení dveří.

LOGO NA SVISLÉM RAMENI VOLANTU.

Na svislém rameni volantu edice MINI Clubman Untold Edition je umístěn jedinečný symbol písmene „U“, jehož charismatické linky jsou vyvedeny v mosazné barvě Refined Brass. Tento symbol je zasazen do atraktivního a ergonomicky tvarovaného volantu čalouněného kůží Nappa, který do interiéru přináší další dávku sebevědomého sportovního charakteru.

LUXUSNÍ SEDADLA V ŠALVĚJOVĚ ZELENÉ BARVĚ SAGE GREEN.

Nic není lepším ztělesněním umu řemeslného zpracování přitažlivého interiéru MINI Clubman Untold Edition než exkluzivní kožené čalounění MINI Yours Lounge. Stylovou šalvějově zelenou barvu Sage Green vkusně zdobí složitě tvarované dvoubarevné kontrastní prošívání. Barevně sladěná látka v oblasti ramen, dvoubarevná opěradla, stejně jako specifická loga a lemy dodávají této edici sebevědomí.

MINI CLUBMAN UNTOLD EDITION.

Mám zájem

MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION.

Mám zájem

 

VŠECHNY EDICE MINI