Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

MINI Velká láska

Je původní ikonou a rebelem – legendární 3dveřové Nové MINI staví na více než šesti dekádách boření konvencí. Se svou dynamickou siluetou a typickými oválnými předními světlomety udělá výborný dojem a díky kompaktní karoserii si skvěle poradí s úzkými městskými uličkami.

MINI Velká láska

Skvělý rejd, krátké převisy a kompaktní karoserie: to jsou hlavní atributy, díky nimž se 3dveřové MINI snadno proplete úzkými ulicemi a hustou dopravou. Pokud bude třeba prudce vypálit z místa, 3- a 4válcové motory Twin Power Turbo dodají okamžitý příval točivého momentu. V režimu SPORT se ještě přiostří reakce plynového pedálu a řízení, takže vás čeká dechberoucí agilita. Zažijte na vlastní kůži nízké těžiště, vysoké otáčky a pocit z jízdy jako v motokáře – a užijte si s MINI maximální zábavu za volantem.

Nové MINI 3dvéřové můžete nyní pořídit již od 379.900 Kč nebo 6.599 Kč bez DPH měsíčně v rámci kampaně JUST MINI.

 

Nový přední nárazník

Třídvéřové MINI se chlubí odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové clony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají významnou roli ve snižování spotřeby Vašeho MINI.

 

Multifunkční přístrojový panel

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

 

Nový design bočních ozdob

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují pro každý model specifická označení s nápisy One/Cooper v leskle černém provedení a Cooper S v lesklém provedení Piano Black namísto chromu doplňuje logo S.

 

LED světloměty s rozšířenými funkcemi

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň hospodárného LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuci světelného kuželu. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvarem evokujícím britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku. Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

 

Pokud potřebujete s Vaším výběrem poradit, kontaktujte nás:

Filip Navrátil
Tel.: +420 548 141 599
Email: filip.navratil@renocar.cz