Akční nabídky - Motorrad

Zpět na akční nabídky Motorrad

AKCE UKONČENA: ZVÝHODNĚNÍ -30 % NA HELMY, BOTY, OBLEKY RALLYE a další

Právě teď a pouze na pultu butiku v salónu BMW Motorrad Renocar Brno.

Nepropásněte šanci vybavit se na příští sezónu za nejlepší ceny. Naše nabídka platí do vyprodání zásob, tak neváhejte a zastavte se u nás kterýkoli všední den.

Specialista prodeje náhradních dílů a příslušenství je Vám k dispozici také na níže uvedených kontaktech:

Ondřej Mariánek
Tel.: +420 603 913 596
E-mail: ondra.marianek@renocar.cz

Naše mimořádná nabídka zahrnuje například:

OBLEKY RALLYE

Oblek Rallye je plný užitečných prvků ideálních pro každého cestovatele. Voděodolnou vložku lze pro optimální ochranu před deštěm, větrem a špínou nosit pod bundou, nebo přes ni. Tento prodyšný oblek je vyroben z materiálu ProTechWool odolného vůči oděru a má mnoho kapes pro uložení osobních věcí.

Bunda i kalhoty Rallye jsou určeny pro jakýkoli terén a jsou dokonalým oděvem pro fanoušky Endura a světoběžníky, kteří ocení robustní a spolehlivou výbavu. Díky funkční směsi materiálů obleky zajišťují odolnost proti větru a vodě. Navíc jsou vybaveny chrániči na místech, která jsou v případě pádu nejvíce ohrožena. Obleky Rallye jsou k dostání v několika barevných provedeních.

BOTY VENTUREGRIP

Celoroční obuv, která kombinuje nejlepší vlastnosti potřebné pro cestování i jízdu v terénu, je absolutní nezbytností. Tato všestranná obuv vyrobená ze strukturované hovězí usně má protiskluzové podrážky a řadu pečlivě navržených bezpečnostních prvků. V nabídce najdete hnědou i černou variantu.

BOTY SNEAKER KNITLITE

Robustní a lehké. Tenisky KnitLite splňují bezpečnostní normy pro motocyklové boty s třídou ochrany 1. Vzdušný materiál kombinuje sportovní vzhled s vysokou úrovní pohodlí při nošení. Robustní dvoubarevná podrážka 2K TPU a zesílené povrchy v oblasti stupaček a podpatků připravují tenisky na zátěž a namáhání při každodenní jízdě na motocyklu.

PŘILBY GS Carbon Evo

S přilbou GS Carbon Evo představuje BMW Motorrad prémiovou přilbu vybavenou nejnovějšími bezpečnostními prvky. Systém MIPS (MIPS je zkratka pro Multi-directional Impact Protection System) snižuje v případě nárazu riziko přenosu rotačních sil na hlavu a vytváří tak z přilby GS Carbon Evo velmi bezpečného společníka. V nabídce jsou dostupná různá barevná provedení.

PŘILBY SYSTEM 7 CARBON

Přilba System 7 Carbon poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost. Karbonová skořepina přilby je speciálně odlehčená a vyznačuje se vynikajícími charakteristikami v oblasti absorpce nárazu. Otočná bradová část se čtyřnásobným kloubem zajišťuje nízký přední profil i s otevřenou bradovou částí. Bradovou část lze demontovat bez nářadí pomocí dvou tlačítek a vytvořit tak plnohodnotnou otevřenou přilbu. Plynule nastavitelná sluneční clona umožňuje rychlé přizpůsobení náhlým změnám světelných podmínek. Excelentní ventilace pomáhá udržet chladnou hlavu a dvoudílný průzor zajišťuje ničím nerušený výhled. V oblastech aerodynamiky a aeroakustiky patří přilba k nejlepším na trhu.