Akční nabídky - MINI

Zpět na akční nabídky MINI

Nové MINI Clubman

Otevřete dveře novým zážitkům.

Nové MINI Clubman

Dovolte nám představit nejpropracovanější, nejpřizpůsobivější, ale také nejprostornější MINI.

Jakmile si sednete za volant, nové MINI Clubman Vám otevře dveře k novým a vzrušujícím zážitkům.

 

Asertivní vnější vzhled.

Nepřehlédnutelný vzhled nového MINI Clubman je ztělesněním stylu a charakteru jako nikdy před tím. Dále vyostřené linie a sebevědomé kontury jsou základem pro expresivitu vzhledu a přirozenou autoritu. Jeho jemné tvary doplňuje široký postoj, který celku dodává sportovní náboj.

Rozšířené boky vozu při pohledu zezadu směřují pohledy na typické křídlové dveře, které nabízejí neomezené možnosti využití. Nová LED zadní světla s doslova vetkanou britskou vlajkou v každém okamžiku vyjadřují sebevědomý a osobitý styl. Nepřéhlednutelná je také nová maska chladiče, oživené barvy karoserie a nová kola. Co se týče interiéru, i tady Vás oslní nové varianty čalounění a nové povrchy interiéru.

 

Komfort je na prvním místě.

Když se mluví o prostoru, v případě nového MINI Clubman lze říci, že je více než obrovský a poskytuje působivý komfort a flexibilitu. Objemný interiér snadno pojme pět dospělých osob. Prostor pro náklad je navíc přizpůsobivý, takže dokáže vyjít vstříc konkrétnímu cíli vaší cesty.

 

Inteligentní konektivita.

Tlukoucím srdcem interiéru MINI Clubman je středový panel s výraznými barevnými dotykovými displeji s úhlopříčkami 6,5 nebo 8,8“ (volitelně). Toto intuitivní ovládací centrum otevírá nové možnosti do světa informací a zábavy, poskytované programem MINI Connected. Automatická integrace vašich zařízení umožní nejen vzdálenou obsluhu navigace, ale přináší také možnost využívat rozhraní Apple CarPlay, kontaktovat službu MINI Concierge Service anebo využít mnoha dalších možností v oblasti konektivity.

 

Ideální pro každou příležitost.

MINI Clubman spojuje praktičnost, prostornost, propracovanost a výkonnost, takže je schopné nabídnout svezení, které naplní všechny Vaše potřeby. Prémiové materiály a inspirativní design zajistí, že si budete užívat stylu a komfortu všude, kam se vydáte. Jakmile nastoupíte, už nebudete chtít vystoupit.

 

Jedinečná měsíční splátka

Nové MINI Clubman pořídíte nyní již za 5 662 Kč s využitím MINI Select.*

 

Chci vědět více

 

Zaujalo Vás nové MINI Clubman? Kontaktujte našeho prodejce MINI.

Petr Langr
+420 548 141 599
petr.langr@renocar.cz


Nebo nás navštivte:

Renocar Praha: Lipová 280, 251 01 Praha – Čestlice
Renocar Brno: Řípská 5c, 627 00 Brno – Slatina

 

*Reprezentativní příklad úvěru s poslední navýšenou splátkou pro model MINI Clubman Cooper: Pořizovací cena vozu 708 340 Kč vč. DPH, délka úvěru 36 měsíců, roční nájezd 10 000 km, výše úvěru 495 838 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 0% p.a.,1.-35. měsíční splátka úvěru včetně pojištění 5 622 Kč (měsíční splátka úvěru 4 115 Kč, měsíční splátka pojištění HAV, POV, GAP, skla 1 507 Kč), 36. splátka včetně pojištění 353 321 Kč (splátka 351 814 Kč, pojištění HAV, POV, GAP, skla 1 507 Kč), celková suma úhrady včetně pojištění 550 106 Kč. Tato nabídka je spojená s pojištěním a platí pro právnické osoby, plátce DPH do odvolání. Služby BMW Group Financial Services v České republice jsou poskytovány prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s.