Akční nabídky - Motorrad

Zpět na akční nabídky Motorrad

Nové S 1000 XR

Oficiální uvedení nového modelu S 1000 XR na náš bude již 25.4. Buďte mezi prvními, kdo se bude chlubit zcela novým modelem BMW Motorrad.

Nové S 1000 XR. Poháněno svobodou.

Již od 445 900 Kč vč. DPH

Buďte mezi prvními, kdo objeví přednosti nového BMW S 1000 XR.

Světová premiéra nového BMW S 1000 XR proběhla již na milánské výstavě EICMA 2019. Nové vydání nejlépe prodávaného motocyklu kategorie Adventure Sport je radikálně lehčí a obratnější, a také nabízí bezkonkurenční kombinaci cestovních vlastností a sportovních schopností.  Uvedení na český trh se dočká již za pár dní, a to 25.dubna 2020!

Lehčí nově vyvinutý motor

Nové BMW S 1000 XR pohání nově vyvinutý vodou chlazený řadový čtyřválec, zkonstruovaný na základě motoru modelu S 1000 RR. Nejvyšší výkon činí 121 kW (165 k) při 11 000 1/min. Maximální točivý moment 114 Nm nastupuje při 9250 1/min. Ve srovnání s předchozím modelem bylo možné zvýšit kompresní poměr z 12,0 na 12,5. Díky obzvláště lineární křivce točivého momentu nového XR se dále rozšířilo spektrum využitelných otáček, díky čemuž je nyní motocykl lépe řiditelný. 

Nový lehčí podvozek

Středobodem podvozku nového S 1000 XR je stále hliníkový prostorový rám, jehož uspořádání bylo oproti předchozímu modelu drastickým způsobem pozměněno. Hlavní rám je i nadále konfigurován jako svařovaná konstrukce vyrobená ze čtyř litých prvků s motorem jako dřív integrovaným v náklonu o 32 stupňů dopředu, ovšem motor nyní více přebírá nosnou funkci.

Multifunkční přístrojový panel s 6,5palcovým barevným displejem

Přístrojový štít nového BMW S 1000 XR byl také kompletně přepracován. Kromě rozšířeného rozsahu zobrazovaných funkcí a informací byl zvláštní význam kladen na co možná nejlepší čitelnost. Pro optimální viditelnost, a to i v náročných světelných podmínkách, má displej velkou úhlopříčku. 

Propracovanější a dynamičtější design

Nové rozvržení hlavního rámu, pojmenované jako jako Flex Frame, umožnilo vyrobit mnohem štíhlejší palivovou nádrž a kapotáž okolo sedadla pro ještě lepší držení motocyklu koleny. Navíc byly optimalizovány také dotykové plochy a nově navržený trojúhelník mezi konci řídítek, povrchem sedáku a stupačkami zajišťuje optimální ergonomii.

Fotogalerie     Více informací

Kontaktujte nás:

Tel.: 548 141 599
E-mail: prodej@renocar.cz