Aktuálně z Renocaru

Renocar partnerem Běhej Brno

Jako každý rok jsme partnerem série běhů "Běhej Brno".

Renocar MINI + Běhej Brno

I letos jsme hrdým partnerem jedné z největších sportovních událostí v Brně. V letošním roce jsme navíc i spolupořadatelem běhu na AZ Tower - nejvyšší budovu v Brně.

 Díky tomu pro Vás, účastníky jakéhokoliv běhu ze série, máme připravenu jedinečnou nabídku. Při nákupu jakéhokoli skladového vozu MINI  do konce roku 2020, získáte navíc voucher v hodnotě 5 000 Kč na Lifestyle produkty MINI. Stačí se prokázat registrací na jeden z běhů.

 

Na co se můžete těšit?

1) Brněnský půlmaraton/desítka - 15.8.2020

2) Špilberk Run - večerní festival běhu - 29.8.2020

3) Běháme s MINI Renocar -  21.10 - 23.10.

Navštivte v tento termín náš brněnský showroom. K testovacím jízdám pro Vás budou připraveny vozy MINI ELECTRIC. Zároveň bude v tomto termínu možnost zakoupit si na showroomu běžecké vybavení z obchodu AC SPORT, a to za zvýhodněné ceny. Běžeckou obuv můžete zároveň ihned otestovat na běžeckém pásu.

Přijďte se připravit na vrchol letošní běžecké sezony - Běh AŽ NAHORU S RENOCAREM.

 

3) Renocar SCHODY AŽ NAHORU - 25.10.2020

Jsme hlavním partnerem běhu na nejvyšší budovu v Brně - na AZ Tower. Tímto během společně oslavíme 30 let od založení firmy. Pro vystoupání na samotný vrchol budovy je totiž třeba zdolat 30 pater. Pro všechny účastníky tohoto závodu máme připraveny drobné dárečky a na vítěze čekají ceny z kolekce MINI Lifestyle. 

 

Registrace na běh