Žaneta Stránská
Asistentka servisu BMW a MINI

Mobil: 548 141 102
E-mail: zaneta.stranska@renocar.cz

 

Kateřina Janišková
Asistentka servisu BMW a MINI

Mobil: 548 141 170
E-mail: katerina.janiskova@renocar.cz

 

 

Zákaznické centrum


Na servis se objednáváte přes naše Zákaznické centrum

 

Kristýna Břeňová
Provozní vedoucí
Zákaznického centra

Tel.: 548 141 590
E-mail: kristyna.brenova@renocar.cz

 

Karel Flek
Pracovník ZC

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

 

Martina Jamborová
Pracovnice ZC

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

 

Barbora Jílková
Pracovnice ZC

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

 

Daniela Kostková
Pracovnice ZC

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

 

Andrea Šenkýřová
Pracovnice ZC

Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

 

 

 

 

Tomáš Franěk
Vedoucí poprodejních služeb

Mobil: 730 584 548
E-mail: tomas.franek@renocar.cz

 

Kamil Paták
Vedoucí servisu BMW a MINI

Tel.: 548 141 157
E-mail: kamil.patak@renocar.cz

 
 

Adam Balon
Servisní poradce BMW pro nehody

Tel.: 548 141 548
E-mail: adam.balon@renocar.cz

 

Robert Čech
Servisní poradce BMW pro nehody

Tel.: 548 141 548
E-mail: robert.cech@renocar.cz

 

Milan Antonín
Servisní poradce BMW pro nehody

Tel.: 548 141 548
E-mail: milan.antonin@renocar.cz

 

Petr Silvestr Ciprys
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: silvestr.ciprys@renocar.cz

 

Petr Hanák
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: petr.hanak@renocar.cz

 

Petr Hirka
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: petr.hirka@renocar.cz

 

Jan Kochwasser
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: jan.kochwasser@renocar.cz

 

Karel Smejkal
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: karel.smejkal@renocar.cz

 

Kamil Svoboda
Servisní poradce BMW

Tel.: 548 141 548
E-mail: kamil.svoboda@renocar.cz

 

Dagmar Šrámková
Servisní poradce 

Tell.: 548 141 548
E-mail: dagmar.sramkova@renocar.cz

 
 
Petr Sedlák
Vedoucí prodeje ND BMW

Tel.: 548 141 122
E-mail: petr.sedlak@renocar.cz

 
 
Lukáš Kocáb
Prodejce ND


 

Tel.: 548 141 127
E-mail: lukas.kocab@renocar.cz

Vítěslav Lacina
Prodejce ND


 

Mobil: 602 522 544
E-mail: viteslav.lacina@renocar.cz

Pavel Zeman
Prodejce ND a příslušenství
Partners in Quality

Tel.: 548 141 582
Mobil: 730 584 549
E-mail: pavel.zeman@renocar.cz

Lucie Navrátilová
Prodejce ND a Lifestyle

Tel.: 548 141 138
E-mail: lucie.navratilova@renocar.cz

Igor Marčík
Sklad ND

Tel.: 548 141 137
E-mail: igor.marcik@renocar.cz

Igor Marčík
Sklad ND

Tel.: 548 141 581
E-mail: martin.novak@renocar.cz