Aktuálně z Renocaru

Start moto sezóny 2023

Díky Vám všem, kteří jste byli s námi na akci
START SEZÓNY 2023 V RENOCARU BRNO.

V sobotu 25. března dorazil do svého finále týden oslav výročí 100 let BMW Motorrad a my jsme odstartovali sezónu ve velkém stylu. Přijelo Vás 360 a na parkovišti jsme napočítali přes 300 motorek! I počasí nám vyšlo skvěle.
Připomínku toho, jak to u nás vypadalo, najdete na našem Facebook profilu Renocar BMW Motorrad, kde se dozvíte o spoustě novinek a dalších plánovaných akcích.

Pouze do konce dubna a pouze v Renocaru!
K objednané/zakoupené motorce obdržíte poukaz v hodnotě až 20 000 Kč na originální příslušenství nebo vybavení jezdce z dostupné kolekce BMW Motorrad!
Až 20.000 Kč k nové motorce

A jestli se Vám právě teď nejvíce hodí servisní nabídka, máme ji pro Vás šitou přesně na míru. FIT SERVIS se slevou 40 % pro motorky starší 5 let. Případně celou nabídku služeb našeho motoservisu najdete ZDE.
FIT SERVIS SE SLEVOU 40 %

BMW Motorrad nikdy nespí!
A proto připravujeme další exkluzivní akce pro Vás.
Více se dozvíte v našem MOTOKALENDÁŘI, který průběžně doplňujeme.

Za Vaši účast děkují i partneři akce:

MOTOŠKOLA Přijďte se projet, ve které se jízdou na motorce budete bavit a opravdu se naučíte jezdit, nebo se zdokonalíte v jízdě na silnici i v terénu.

DuoMotoShow Katky Jandové a Jakuba Kykala, kteří se zaměřují na vytvoření kvalitní show pro všechny.

Už teď se těšíme na další akce s Vámi. Sledujte náš MOTOKALENDÁŘ,ať Vám žádná neuteče. Nebo hoďte follow na náš Facebook profil Renocar BMW Motorrad a Instagram profil renocarbmwmotorrad.

Team BMW Motorrad Renocar.