Aktuálně z Renocaru

Stvořeno pro objevování

BMW Originální příslušenství pro jaro a léto.

Ať je léto podle Vašich představ. S BMW Originálním příslušenstvím, letními koly a pneumatikami, BMW Servisem a nabíjením BMW Charging.

Léto je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. S BMW Originálním příslušenstvím si užijete nejen každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. K působivým zážitkům přispějí i BMW kola a pneumatiky. Služby BMW Servis a BMW Charging Vás v naprostém bezpečí dovedou do Vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle Vašich představ vychutnáte na maximum.

BMW ORIGINÁLNÍ LETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Na slunce jsme vždy připraveni.

Pokud má být léto podle Vašich představ, už při plánování Vašich cest mejtě jistotu, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí, které budete potřebovat. Užijte si naši širokou nabídku BMW Originálního příslušenství pro interiér a exteriér, která zajistí, že Vaše BMW bude dokonale ladit s Vaším vysněným létem.

Katalog s nabídkou příslušenství

BMW Interiér

BMW Držák tabletů
Pro pro systém
Travel a Comfort.

 

BMW Držák tabletů Pro se připevňuje k volitelnému systému Travel a Comfort nebo k samostatně dodávanému základnímu držáku. Lze jej flexibilně nastavit do různých poloh, naklánět a otáčet v rozsahu 360°. Držák je vybaven výsuvnou svorkou pro bezpečné uchycení tabletů s BMW bezpečnostním poudrem o úhlopříčce 7 až 13 palců. 

BMW Bezpečnostní
pouzdro na tablet
Apple iPad Pro 11"
pro systém Travel a
Comfort.

BMW Bezpečnostní pouzdro poskytuje ochranu pro všechny 11" tablety Apple iPadTM Pro. Obal vyrobený z černého silikonu účinně chrání tablety před poškrábáním a nárazy. Když se používá s přední průhlednou fólií na displeji, chrání tablet také proti polití vodou. Při použití ve spojení s univerzálním držákem systému Travel a Comfort (dodává se samostatně) jej lze ve voze umístit napevno, a tudíž bezpečně i v případě nehody. Jeho polohu je možné přizpůsobit pro pohodlné sledování. 

BMW Ramínko
na šaty pro systém
Travel a Comfort.

 

BMW ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze univerzální háček upevnit do samostatně dodávaného zadního držáku ebo do volitelné výbavy systému Travel a Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci /běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.


 

BMW Sklopný stolek
pro systém
Travel a Comfort.
 

Prostřednictvím zásuvné spojky, která byla testována pro případ nehody, lze sklopný stolek upevnit do samostatně dodávaného základního držáku nebo do volitelné výbavy systému Travel a Comfort umístěného na zadní straně předních sedadel. Lze u něj nastavit výšku a sklon a je vybaven výklopným držákem nápojů.

 

BMW All-Weather
rohože, přední.

 

Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají nápis BMW.

 

BMW Ochranná rohož
do zavazadlového
prostoru s úchytnými
body.

BMW oboustrannou ochrannou podlahu do zavazadlového prostoru s úchytnými body pro zavazadla je možné používat podle potřeby. Předměty můžete připevnit k hornímu koberci a nečistoty budou na první pohled téměř neviditelné. Druhá strana rohože je naopak vhodná pro přepravu mokrého a špinavého nákladu. Jako taková je navržena pro snadné čištění vodou.

BMW Pouzdro na klíček
Crystal Clarity.

Kvalitní BMW Pouzdro na klíček z kůže Nappa se třpytivými krystaly promění klíč Vašeho BMW v atraktivní doplněk. Všechna ovládací tlačítka zůstávají snadno přístupná. Pokud je potřeba klíč z jakéhokoliv důvodu vyjmout, například kvůli výměně baterie, je to snadné díky praktickému upevňovacímu pásku.

BMW Kolíčky dveří Crystal Clarity.
 

Zamykací tlačítko Crystal Clarity dodává interiéru Vašeho vozu dojem mimořádné kvality. Křišťál Swarovski je vidět i při pohledu zvenku a přitahuje na sebe všechny pohledy. Vysoce kvalitní díl z tmavě šedého eloxovaného hliníku se montuje v několika jednoduchých krocích.
 

BMW Exteriér

BMW Střešní box 520
černá/stříbrná
Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW Střešní box 420
černá/stříbrná
Titanium.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW LED
dveřní projektory.
 

Inovativní BMW LED dveřní projektory se automaticky aktivují při otevření dveří a promítají obraz na zem vedle vozu pomocí výměnného posuvného prvku. K dispozici je několik motivů, které individuálním stylem dokonale osvětlí nástupní prostor.

 

BMW Zadní držák kol Pro 2.0.
 

BMW Zadní držák kol Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

BMW Rozšiřující sada pro třetí jízdní
kolo pro zadní nosič kol Pro 2.0.

BMW Rozšiřující sada doplňuje zadní držák kol Pro 2.0 na tažné zařízení a umožňuje převážet třetí jízdní kolo. Transportní systém obsahuje jeden držák kola a taktéž podpůrné rameno, které spojuje rámy druhého a třetího jízdního kola.

Katalog s nabídkou příslušenství

Vybrali jste si z nabídky? Tak neváhejte a kontaktujte nás nebo nás navštivte:

BMW Renocar Brno - Slatina
Řípská 5c, 627 00 Brno-Slatina
Tel.: 548 141 548
E-mail: info@renocar.cz

BMW Renocar Praha - Čestlice
5. května 1640/65, 140 00 Praha 4-Nusle
Tel.: 261 393 690
E-mail: bmwpraha@renocar.cz

BMW Praha - Kongresové centrum
Lipová 280, 251 01 Praha-Čestlice
Tel.: 261 393 600
E-mail: info@renocar.cz

BMW Renocar Brno - Česká
Česká 385, 664 31 Lelekovice
Tel.: 548 141 144
E-mail: renocar_ceska@renocar.cz