BMW 7

Hledání průkopnických inovací je hnací silou inženýrů BMW. Inovativní funkce BMW řady 7, jako je ovládání gesty, laserové světlomety nebo dálkově ovládané parkování jsou jen příkladem ohromujících novinek, kterých naleznete v nové vlajkové lodi BMW bezpočet.
Více informací...

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

NOVÉ BMW ŘADY 7.

LUXUSNÍ JÍZDA.

Nikdy nebudete pochybovat, že jedete nejlepším luxusním vozem současnosti.

Před několika týdny jsem se osobně zúčastnil představení nového BMW řady 7 v Mnichově. S radostí a pocitem hrdosti mohu konstatovat, že automobilový vrchol značky BMW je znovu o velký kus výše. Nová sedmička přichází s takovými novinkami, které v žádné jiné luxusní limuzíně dosud nenajdete. Není pochyb, že se stane měřítkem moderního automobilového luxusu….
Tak o novince hovoří MUDr. Miloš Vránek- spolumajitel a obchodní ředitel společnosti Renocar a doplňuje
Věřím, že si naši klienti budou užívat každou vteřinu. Intenzivně pracují a ve svých životech dosáhli velkých úspěchů, proto bych si přál, aby se jim BMW řady 7 stalo místem, kde mohou relaxovat.

BMW řady 7

INOVATIVNÍ FUNKCE V BMW ŘADY 7.

Chcete se seznámit s inovacemi nového BMW řady 7? Zde jsme pro vás vybrali několik unikátních novinek.

Laserové světlomety. Při jízdě na slabě osvětlených cestách můžete zapnout laserová světla a zvýšit tak dosah dálkových světel až na 600 metrů, tedy na dvojnásobnou vzdálenost.

Ovládání gesty. Můžeme vám ukázat něco unikátního? Ano. Existuje okolo šesti gest, která můžete provést jednoduchým pohybem ruky. A Vaše BMW na ně bude reagovat. Můžete tak ovládat hlasitost rádia nebo přijímat telefonické hovory.

Efektní i praktický zároveň je BMW klíč s displejem a dálkově ovládané parkování.
Toto vybavení je zcela unikátní v celém automobilovém odvětví. Není to pouze klíč. Je vybavený displejem, který zobrazuje důležité informace, jako je například dojezdová vzdálenost na palivo, které máte v nádrži. Po stisknutí tlačítka na klíči je BMW 7 schopné inteligentně zaparkovat a vyjet z parkovacího místa. Vyhnete se tak nepříjemnému soukání se do vozu a z vozu v těsných garážích.

Úchvatné nastupování do vozu díky světelnému koberci Welcome Light Carpet.
Při otevření dveří se aktivuje jemné osvětlení. Tak uvidíte na cestu, která povede váš krok při nasedání do vozu, nebo když budete opouštět své auto. Je to sice jeden z malých, ale důmyslných detailů, který oceníte.

Luxusní místo jako v první třídě na palubě transkontinentálního letadla- to je Executive Lounge.
Nejlepší místo pro odpočinek nebo kancelář?  Sedadlo Executive Lounge v zadní části BMW řady 7. Poskytne vám díky širokým možnostem nastavení maximální komfort. V kombinaci s programem Vitality nabízí volitelnou funkci masírování a podnožku pro obzvláště pohodlnou relaxační polohu. Nikdy nebudete pochybovat, že jedete nejlepším luxusním vozem současnosti.

BMW řady 7

POCIT BEZPEČÍ, AŤ JSTE KDEKOLI.

Pocit bezpečí je zásadní, ať jste kdekoli. Bez ohledu na to, zda sedíte vpředu či vzadu, bezpečí vaše i všech ve vašem okolí včetně chodců je naším prvořadým zájmem. Asistenční systémy jsou proto navrženy tak, aby se při jízdě redukoval stres. Nabízíme vám tak další pár očí. Pro jízdy brzy ráno, pozdě v noci, nebo prostě jen za nepříznivého počasí máme systémy, které sledující auta kolem vás, chodce a způsob jízdy. Upozorní vás na nebezpečné situace a v některých případech pomůžou i převzetím řízení.

První vůz na světě s karbonovým jádrem karoserie Carbon Core.
Absolutně jedinečné, kabina pro cestující je vyrobena z karbonu. Díky tomu je BMW 7 nejlehčí a nejpevnější vůz ve srovnání s konkurencí. Ve srovnání s předchozí generací je tak až o 130 kg lehčí a to navzdory bohatší nabídce komfortních a bezpečnostních funkcí. Výsledkem je optimální kombinace jízdního komfortu, dynamiky a hospodárnosti.

BMW řady 7

NOVÉ BMW ŘADY 7 JE JINÉ NEŽ OSTATNÍ LIMUZÍNY V PRÉMIOVÉM SEGMENTU.

Pokud přijmete místo za volantem, pak zažijete nejpůvodnější ze všech pocitů ve voze BMW a tím je radost z jízdy.

  
Jezděte s vlastním BMW 5

Kupte si BMW v Renocaru. Vyplatí se to.

  • Přímo v pražském i brněnském salónu máme širokou nabídku vozů. Odjet v novém BMW můžete ihned.
  • S BMW máme 25 let zkušeností.
  • Umíme nabízet nulové akontace, dobré splátky i výkup vašeho vozu na protiúčet.
  • BMW nás baví a rádi děláme radost vám, našim zákazníkům.
  • V Renocaru máte v ceně vozu i 5 let údržby a servisu předepsané výrobcem.
  • Prodejem naše služby nekončí.

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 7
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO