BMW X2

Sport Activity Coupé, zkráceně SAC, překonává jakéhokoliv protivníka z minulosti či současnosti v míře radosti z jízdy, kterou do segmentu přináší. Jeho nenapodobitelný charakter se nejvíce zamlouvá mladým, extrovertním a aktivním lidem, kteří přikládají velkou hodnotu individualitě, opravdové zábavě za volantem a životnímu stylu, aniž by se chtěli vzdát vysoké funkčnosti.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

ZCELA NOVÉ BMW X2.
VSTŘÍC KAŽDODENNÍM VÝZVÁM.


S technologiemi zítřka definuje novou úroveň komfortu a bezpečnosti.

Za cenu 9 999,- + DPH měsíčně*
Nulová počáteční investice / Komplexní pojištění vozu/ Servisní služby zdarma

Nebo za 859 200 Kč
vč DPH
S paketem Servisní prázdniny na 5let/ 100 000 km zdarma

 Nové Sport Activity Coupé (SAC) v podání BMW X2 vybočuje z obvyklé řady vozů X. Vyniká designem a sportovními geny, přitom se nevzdává očekávané vysoké funkčnosti.

 

Výrazný design ve 3 variantách

Na první pohled vás zaujme osobitý vzhled nové X2. Vůz vyčnívá z davu ve svém segmentu a stejně tak v rámci vlastní rodiny vozů BMW X. Klíčovým prvkem je design karoserie, který kombinuje přikrčenou siluetu kupé s robustní konstrukcí modelů BMW X.

Za osobitým designem vozu stojí také jeho rozměry. BMW X2 je kratší i nižší než BMW X1, přesto oba vozy mají shodný rozvor. Kromě krátkých převisů a protažené střešní linie jako u kupé se BMW X2 vyznačuje nízkým bočním prosklením. 


Kombinace individuality a příslušnosti k řadě BMW X se u nové X2 projevuje v mnoha detailech. Jedním z nich je třeba klasická dvoudílná maska chladiče, kdy se známý lichoběžníkový tvar obrátil naruby a nyní se rozšiřuje shora dolů. Je to poprvé, co se toto řešení objevilo na moderním BMW.

Uvedením nové X2 nejenže přibyl nový člen do rodiny BMW X, svůj debut zažívají také modelové varianty M Sport X a M Sport. Tyto varianty tvoří spolu se základní konfigurací trojici různých designů, které poznáte zvenčí i v interiéru. Varianta M Sport čerpá inspiraci na závodním okruhu, zatímco varianta M Sport X má připomínat svět rallye závodů.

Digitální služby - pro větší bezpečnost a zábavu

Přestože je nové X2 vybaveno pokročilými digitálními službami, hlavní důraz je stále kladen na řízení. Všechny prvky “chytré” výbavy - BMW ConnectedDrive a BMW Connected jsou navrženy tak, aby řidiči pomáhaly nebo jej informovaly a bavily.

Ovládání služeb je přitom intuitivní, ať už jde o obsluhu pomocí ovladače iDrive, hlasové ovládání nebo dotykový displej. Standardní výbava zahrnuje samostatný displej o úhlopříčce 6,5 palců. S příplatkovou navigací získáte dotykový displej o úhlopříčce 8,8 palců. Displej zobrazí řidiči rychlý přehled o nejdůležitějších informacích prostřednictvím tzv. dlaždic, které jsou součástí hlavního menu. Větší pohodlí pak očekávejte od head-up displeje, který promítá všechny důležité informace na čelní sklo přímo do zorného pole řidiče.

Díky propojení vašeho mobilního telefonu a automobilu jsou vám k dispozici služby BMW Connected. Můžete například sdílet svoji aktuální polohu a předpokládaný čas příjezdu s rodinou, přáteli, kolegy nebo obchodními partnery.

Asistenční systémy jsou dalším prvkem, který zvyšuje jízdní komfort a bezpečnost. Na přání dodávaný systém Driving Assistant zahrnuje funkce varování před opuštěním jízdního pruhu, informace o povolené rychlosti se zobrazením zákazu předjíždění, automatické ovládání dálkových světel nebo varování před kolizí s rozpoznáváním chodců a automatickým brzděním.


Osvědčené motory TwinPower Turbo

Motory BMW TwinPower Turbo, propracované systémy pohonu a vylepšené podvozky tvoří dohromady celek, který v nové X2 zaujme svou ovladatelností a agilitou. BMW X2 bude nejprve nabízeno se 3 motory, které během několika měsíců doplní další. Konečná nabídka bude čítat 4 zážehové a 5 vznětových kombinací motoru a převodovky.

Společným jmenovatelem všech modelů BMW X2 je vylepšený podvozek, jehož nastavení lze měnit stiskem voliče jízdních režimů. Výchozí je režim Comfort, dále můžete zvolit ekonomicky zaměřený režim Eco Pro nebo nastavit variantu Sport. U modelů X2 M Sport a M Sport X podtrhne sportovní charakter vozu standardně dodáváný M sportovní podvozek, který má tužší nastavení pružin a tlumičů.
 

 

 

 

 
 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW X2
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru