BMW X7

Vyjádření luxusu: nové BMW X7 je elegantním propojením dojmu a jedinečnosti. I přes majestátní vzhled působí zásluhou puristického a sportovního designu lehce a agilně. Velmi prostorný interiér současně toto pojetí doplňuje průkopnickou kombinací exkluzivity, praktičnosti a svobody. A také nesrovnatelným komfortem ve všech třech řadách sedadel. Šarm je jeho podstatou. Elegance tvoří jeho charakter.

Uvedení na trh bude v březnu 2019.

  • Podrobný popis
  • Vozidla v nabídce

BMW X7 - Prostor pro inspiraci a nezaměnitelný vzhled


Inspirováno vašimi potřebami

Výjimečné technologie a inovace pro mimořádné jízdní zážitky. Konektivita a digitální služby jsou dalšími specialitami BMW X7. Patří sem například jednoduché odemčení vozu pomocí digitálního klíče v chytrém telefonu, moderní koncept obsluhy, jízdní parkovací asistenti, stejně jako funkce pomáhající s hledámím parkovacích míst nebo couvací asistent. Široký rozsah funkcí a asistentů společně s prvky BMW Personal CoPilot vytvářejí strukturu, která je připravena přizpůsobit se individuálním nárokům a přitom poskytnout maximální komfort.

 

Ryzí elegance

Nová dimenze přitažlivosti. Exteriér BMW X7 je ztělesněním osobitého pojetí designu a vyjádření nadčasové elegance. Mezi nezaměnitelné prvky patčí nepřehlédnutelná a charakteristická maska chladiče ve tvaru ledvinek, stejně jako inovativní laserové světlomety BMW Laserlight. To vše společně vytváří při pohledu zpředu unikátní celek, který je osobitý a nezapomenutelný.

 

 Prostorný uvnitř

Dojem značné velikosti při pohledu na BMW X7 pokračuje také v interiéru. Právě zde se potkává moderní a nadčasový design se sportovní precizností a mimořádným komfortem. Důraz věnovaný detailům spolu s kvalitními materiály jsou kombinovány s propracovanou funkčností a vytvářejí tak jinde nevídanou atmosféru. BMW X7 je působívé od okamžiku, kdy nastoupíte, až do chvíle, kdy jej opustíte.

 

Panoramatická prosklená střecha

Pohledy, které ještě nedávno byly pouze z říše snů. Panoramatická skleněná střecha podtrhuje dojem neomezené prostornosti interiéru a nabízí jedinečné výhledy na zářivé slunce, nekonečná mračna nebo temnou hvězdnou oblohu. Všechny tyto kulisy se stanou součástí interiéru a uvnitř vozu vytvoří atmosféru jako v letním kině. Každá cesta se tak stane nezapomenutelným zážitkem.

 

Prostorové osvětlení

Vítající prostředí: ještě před tím, než nastoupíte, vítá vás světelný koberec, rozehrávající vedle vozu pozoruhodnou světelnou show. Také interiér je dokonale osvětlen bezpočtem zdrojů přímého a nepřímého světla, jež společně dokáží vytvářet individuálně prizpůsobenou světelnou atmosféru, která je dalším příspěvkem k tomu, že se uvnitř budete cítit nádherně. Například v noci je prosklená střecha Sky Lounge osvětlena originální grafikou tvořenou mnoha tisíci světelnými body, které vytvářejí speciální efekty.

 

Prvotřídní komfort sezení

Vždy ta nejlepší místa: uvnitř BMW X7 může být až sedm sedadel poskytujících cestujícím prvotřídní komfort. Alternativně je připravenou šestimístné provedení, jež poskytuje ještě větší míru luxusu a komfortu, stejně jako pocit soukromí. Dvojice samostatných sedadel ve druhé řadě je nastavitelná včetně loketních opěrek a cestujícím umožňuje velmi pohodlné sezení i zásluhou možnosti sklopení opěradla vzad.

 

Skleněné prvky CraftedClarity

Haute Couture ve zpracování skla: skleněné prvky CraftedClarity použité na voliči převodovky a dalších ovládacích prvcích jsou ručně vyráběny z křišťálu. Výsledkem je unikátní a moderní vzhled, který interiéru BMW X7 dodává velmi speciální atmosféru.

 

Kůže nejvyšší kvality

Dojem prostoru: celokožené čalounění BMW Individual kvalitní kůží Merino je součástí nezaměnitelného charakteru interiéru BMW X7. Kombinace bílé barvy Ivory White s kontrastní modrou Night Blue je obzvláště luxusně vyhlížejícím barevným schématem. Vytváří elegantní prostředí, které svým pohodlím fascinuje řidiče i jeho spolujezdce.

 

Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách

Posunuje standardy na novou úroveň. I v základním provedení je BMW X7 vybaveno vzduchovým podvozkem na obou nápravách s funkcí automatického udržování světelné výšky. Zajistí proto účinné odpružení a nejlepší možné vyvážení vpzu. Tím je současně v každém okamžiku jízdy zajištěna i maximální míra komfortu.

 

Vysoké ambice, vysoký výkon - BMW X7 M50D

Pocit zrychlení: z BMW X7 M50D čiší ryzí síla a autorita. Význačný exteriér v kombinaci s výkonným motorem zvyšuje hladinu adrenalinu a nenechává v klidu srdce jediného motoristického fanouška. Elegantní a silné - co se týče designu i funkčnosti.

 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW X7
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru

Otevírací doba o Vánocích:


22.12. - 26.12. 2018 - ZAVŘENO

27.12. - 28.12. 2018 OTEVŘENO

29.12. - 1.1.2019 ZAVŘENO

2.1.2019 OTEVŘENO