BMW 2 Active Tourer

BMW 2 Active Tourer je skvělý vůz pro aktivní rodiny, jednotlivce i střední věk. Jde o historicky první předokolku ze stáje BMW.
Díky umístění motoru vás zvenku kompaktní vůz překvapí vnitřním prostorem.
BMW 2 Active Tourer je automobil připravený na město, na cesty za sportem, na váš aktivní život. Seznamte se.

 • Podrobný popis
 • Vozidla v nabídce

BMW 2 ACTIVE TOURER.


 

NEPLAŤTE AKONTACI A UŽÍJVETE SI
BMW 2


AKONTACE 0 Kč

Měsíční splátka 6 999,- + bez DPH měsíčně

 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Servisní balíček Inclusive 5 let / 100.000 km
 • Automatická převodovka

Naši prodejci vám rádi představí výbavu, kterou k BMW 2 dostanete ZDARMA.


 
 

Dostupný prostorný vůz pro každého.
Díky umístění motoru vás zvenku kompaktní vůz překvapí velkorysým vnitřním prostorem. 
BMW 2 Active Tourer je automobil připravený na město, na cesty za sportem, na váš aktivní život. 
 

DESIGN

 • Z venku sportovní, uvnitř rodinné
 • Inteligentní odlehčená konstrukce
 • 24 kombinací čalounení sedadel


Přední partie se pyšní širokým nasávacím otvorem ve spodní části a výraznějšími ledvinkami masky chladiče. Šíři vozu opticky zvýrazňuje také nově pojatý zadní nárazník, sportovní akcent dodávají i mohutnější koncovky výfuku s větším průměrem (všechny čtyřválcové motory navíc nově disponují dvojitou koncovkou výfuku). Tyto moderní prvky podtrhují sportovní eleganci modelu a dodávají vozu dynamický vzhled.


Inteligentní odlehčená konstrukce u automobilů BMW znamená, že se pro každou aplikaci a každý jednotlivý konstrukční díl používá nejvhodnější materiál. Tato koncepce, zvaná také BMW EfficientLightweight, je dnes nedílnou součástí. BMW EfficientDynamics a setkáme se s ní v každém automobilu BMW.


Mnoho variant interiéru k podtržení vaší osobitosti. Můžete si zvolit z 
24 kombinací čalounění sedadel a to včetně čistě látkových a ze 3 druhů obložení interiéru
(hliník, dřevo nebo lesklé černé provedení s chromovanými akcentními lištami Pearl Chrome). 

 


KOMFORT

 • Královsky prostorné pro pasažéry
 • Zvýšená poloha sedadel a pohodlné nastupování
 • Nafukovací zavazadlový prostor 468 l až 1510 l
 • Vypiplané schopnosti pro zvětšení přepravního prostoru


Během jízdy v tomto autě se nemusíte bát o ztrátu komfortu. Kvůli zvýšené poloze sedadel se snáze nastupuje i vystupuje a jako bonus máte vynikající výhled všemi směry. Díky kompaktním rozměrům (délka 4,35 m) je interiér dimenzovaný opravdu velkoryse, to pro vás znamená, že při naložení pětičlenné rodiny bude mít každý pasažér dostatek místa. Můžete tak zavést své ratolesti do školy, kroužku, na fotbalový zápas nebo na výlet a užít si přitom skvělý zážitek a pohodlí ať už měříte 1,5 m nebo 2 m.

Objem zavazadlového prostoru je taktéž ohromný. Pokud jedete s rodinou na dovolenou nebo výlet a nechcete nechat žádný ze zabalených kufrů doma, protože se do auta nevešly, tak je BMW 2 Active Tourer právě pro vás. A jestli si chcete udělat výlet jen s manželkou, přítelkyní nebo kamarádem na ryby, tak vás jistě potěší možnost úplného sklopení zadních sedadel, která už tak neskutečný objem zavazadlového prostoru navýší a vy si tak můžete naložit ještě více věcí.

Vysoký a široký otvor zavazadlového prostoru s nízkou ložnou hranou, který navíc významně usnadňuje nakládání, Vás jistě také mile překvapí.

 

 BEZPEČNOST

 

 • Nešetřete na jízdních asistentech
 • Upozornění na nebezpečí kolize s vozem jedoucím vpředu
 • Promítání jízdních údajů na čelní sklo 
 • Monitorování jízdního stavu a optimalizace směrové stability (DSC)
 • Airbagy pro řidiče a spolujezdce
 • BMW E-Call tísňové volání
   

Nešetřete na jízdních asistentech s výbavou Driving Assistant Plus budete v bezpečí. Tyto asistenční systémy zahrnují například pokročilý adaptivní systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop & Go, který pracuje do rychlosti 140 km/h. Systém se neustále přizpůsobuje měnící se dopravní situaci, brzdí nebo zrychluje vozidlo a stále udržuje nastavenou bezpečnou vzdálenost od vozů vpředu. Volitelný Driving Assistant zahrnuje systém upozornění na opuštění jízdního pruhu a systém automatického brzdění City Braking. Druhý jmenovaný systém automaticky brzdí v případě, že identifikuje nebezpečí bezprostředně hrozící kolize s jiným vozem, motocyklem či chodcem.

Plnobarevný BMW Head-Up Displaypromítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče a ten se tak může plně koncentrovat na řízení. Displej zobrazuje například informace o aktuální rychlosti, navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.Dynamická kontrola stability (DSC) trvale monitoruje aktuální jízdní stav a optimalizuje směrovou stabilitu a trakci. Airbagy pro řidiče a spolujezdce, stejně jako boční a okenní airbagy, poskytují cílenou ochranu. 

FunkceBMW E-Call tísňové volánív případě potřeby automaticky naváže spojení přes BMW Callcenter s nejbližší záchrannou službou – nezávisle na soukromém mobilním telefonu. Kromě aktuální polohy vozidla předá záchranářům další údaje o závažnosti nehody. Inteligentní tísňové volání lze spustit i manuálně.


 

MOTOR

 • Výkon od 80 kW až do 170 kW
 • Řazení jako na joysticku
 • Kombinovaná spotřeba 2,3–6,4 l/100 km
 • Doporučujeme inteligentní pohon všech 4 kol
 • Emise Co2 52–147 g/km


BMW řady 2 Active Tourer nabízí výkon od 80 kW/109 k do 170 kW/231 k (kombinovaná spotřeba: 2,3–6,4 l/100 km, emise CO2 52–147 g/km). Všechny zážehové i vznětové jednotky byly důkladně inovovány, disponují technologiemi BMW TwinPower Turbo a patří do rodiny motorů BMW EfficientDynamics. U vznětových motorů byly optimalizovány především dva klíčové komponenty: turbodmychadla a přímé vstřikování common-rail, které zajišťují mimořádně rychlé reakce na přidání plynu a přispívá ke snížení spotřeby.

S vozy vybavenými sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou Steptronic i osmistupňovou převodovkou Steptronic je nyní řazení zábava, s modernizací dostaly nový elektronický volič převodovky. Modely 218d a 220d se mohou pochlubit všemi tradičními přednostmi pohonu všech kol, včetně optimálního přenosu výkonu při zrychlování a zatáčení, maximální jistoty při dynamické jízdě a dokonalé trakce za zhoršených povětrnostních podmínek.

 

 

 

 

   Zkušenosti prodejce

   Zábava na každý den? Špičkový výkon za všech okolností? Ano, tento vůz je důkazem perfektní kombinace všestrannosti,
   praktičnosti a radosti z jízdy typické pro BMW.
   Půjde-li o rodinný výlět, cestu za sportem, či snad jen cestu do práce, s tímto vozem se na každou jízdu budete těšit.
   Vaše zážistky s dynamikou, kterou můžete očekávat jen od BMW.

Pavel Seidl - Prodejce vozů BMW Brno

 

 

 

 

 

Vyberte si z naší nabídky vozidel - BMW 2 Active Tourer
Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru