BMW Čestlice
18.10.2013  /  Rubrika: Aktivity

Symbolickým přestřižením pásky jsme 10. října 2013 zahájili provoz nového showroomu BMW Renocar v Praze-Čestlicích.

Nová éra v Renocaru začala

Dne 10.10.2013 jsme pro Vás, naše klienty, otevřeli zbrusu nový autosalon BMW RENOCAR v Praze - Čestlicích. Je to jeden z nejmodernějších a největších auto stánků BMW v zemi, rozkládající se na ploše o velikosti více než 20 000 metrů čtverečních.
Prodej nových vozů byl již zahájen počátkem října 2013. Těší se na Vás i servisní team společnosti RENOCAR - již v novém a čistotou provoněném servisu, jehož součástí je i aktivní příjem.

Vážení zákazníci a milovníci BMW, prodejní a servisní team RENOCARu má skutečně velkou radost, že Vás může u nás přivítat. Přijďte se k nám pokochat krásnými vozy BMW, přesvědčit se o kvalitě našeho servisu a technické podpory a vypít s námi výbornou kávu připravenou speciálně pro Vás v naší stylové kavárně Isetta.

Již dnes máte u nás možnost vyzkoušet naše nové BMW 4 nebo úplně novou X5!
Přijďte a využijte neopakovatelné nabídky naší limitované edice „Madeira“ na skladové vozy BMW 3, BMW 5, X1, X3, X5 v různých konfiguracích - edice „Madeira“ Vám navíc při rychlém rozhodnutí zajistí na tomto nádherném ostrově 4 noci v luxusním pěti hvězdičkovém hotelu zdarma!

Rodinná tradice firmy RENOCAR, technická kvalita a design vozů BMW, příjemné prostředí a příjemný personál – to vše je tu jen pro Vás v novém autosalonu BMW RENOCAR v Praze - Čestlicích!


video: motorinfo.cz

 

Těšíme se na Vás!
Váš RENOCAR

Jako malé ohlédnutí za slavnostním otevřením slouží tato fotogalerie.

Non-stop helplinka
jsme vám k dispozici 24 hodin denně
Vlastní servis
s využitím nejmodernějších technologií
Pomoc s financováním
Úvěr či operativní leasing vám připravíme na míru
Mnoho vozů skladem
300 nových automobilů k okamžitému odběru